Jidousha Shakai Full İndir Oyun indir

jidousha shakai full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Jidousha Shakai, açık dünya yarışçılarının yeni gelenlerini kıvılcım için rakipsiz kişiselleştirme ile açık bir dünya yarış oyunudur. Arabalarınızın her santimini kontrol edin ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Cloudweight Studios

Publisher: Cloudweight Studios

Çıkış tarihi: 28 Nis, 2017

tür: simülasyon, yarış

Yeni nesil açık dünya yarış oyunları geldi!

Jidousha Shakai, açık dünya yarışçılarının yeni gelenlerini kıvılcım için rakipsiz kişiselleştirme olan açık bir dünya yarış oyunudur. Arabalarınızın her santimini, benzersiz bir dokunuşunuzu vermek ve daha sonra çevrimiçi olarak alın ve çeşitli etkinliklerde yarışın, araba karşılar ya da sadece mürettebatınızla gezinmek! Jidousha Shakai'yi daha dolu bir şekilde yaşamak istiyorsanız, bugün yardımınıza ihtiyacımız var!

Jidousha Shakai'de yapabileceğiniz bazı harika şeyler!

Çok yakında gelmesi planlanan özellikler ..

Kazanılan Topluluktan (Siz!) Daha fazla fikir!

Anahtar fetürleri: BodyKits (Ön Tamponlar, Arka Tamponlar, Davlumbazlar, Sandıklar, Spoiler / Kanatlar, Egzozlar, Farlar, Buyruklar ve Daha Fazlası) Motor performansı (alımlar, başlangıçlar, kamera, zorunlu indüksiyon, bloklar, tam motor takasları) Boya (mat, krom, metalik, flip-flop, sedefli, pencere tonu, çift renkli tekerlekler) Tam özellikli jant / tekerlek yaratıcısı! (Sinek üzerinde mükemmel tekerleğinizi oluşturmak için birçok seçenekle parmak uçlarınızda tam prosedürel tekerlekler!) Ve dahası! (Lisans plakaları, açık renk, ampuller (HID, xenon, vb.) Tam mod desteği (özel arabalar, parçalar, haritalar vb.) Oyun içi harita yaratıcısı (yol yaratıcısı, yapı plasarı, yeşillik, özel örgü ithalatı) Tam çevrimiçi sunucu tabanlı çapraz platform çok oyunculu Eğlenceli Oyun Etkinlikleri W / Özel Olay Organizatör (Araba Meets, Drift Meets, Cruise Oturumları, Sokak Sürüklenmesi Seansları ve daha fazlası)

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 İşlemci: Intel® Core ™ 2 Duo Bellek: 2048 MB RAM Grafikler: Entegre Grafikler (Intel HD, Radeon HD) DirectX: Sürüm 10 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 5 GB mevcut alan Ses kartı: Entegre ses kartı

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 İşlemci: Intel® Core ™ i7-4770 Bellek: 8192 MB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 950/960/970/980/980 TI DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 10 GB mevcut alan Ses kartı: Ses Blaster X-Fi Ek notlar: Ses kartı, kapsamlı ses motoru kullanımı için önerilir.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
79
TELİF HAKKI İHLALİ