Kill The Plumber Full İndir (v1.2) Oyun indir

Oyun / 01 January 2016

Tesisatçı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Tesisatçıyı öldür, zorlu bir platform anti-platform oyunudur. Eşsiz bir yeni deneyim için kahraman yerine düşmanlar olarak oynayın!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Keybol, Iskander Aminov

Yayıncı: TekItown

sürüm tarihi: 31 Aralık, 2015

tür: eylem, macera

Bağımsız Oyunlar Festivali Çin 2015'te Tasarımda Mükemmellik Kazananı!

Bir denetleyiciyi ilk aldığınızı düşünün ve bir dünya aracılığıyla öfkelenen bir karakter olarak oynadığınızı, görüldüğünde her şeyi öldürür. O küçük adamların nasıl hissettiğini düşünmek için hiç durdun mu? Peki şimdi bazı geri ödeme zamanı!

Öldürmek tesisatçıyı diğer platformlara bir parodidir. Amacınız, 'kahramanın' her seviye kazanmasını engellemek. Hatta atlayamayan, ancak kahramanı öldürmek için yeterli güce sahip olan yavaş bir minyon olarak başlıyorsunuz. Bunun asıltuğunuz gibi, atlayabilecek, ateş edebilecek, durdurabilen ve hatta uçabilecek, bazen bir seferde birden fazla karakter kontrol edebilen diğer düşmanlar olarak oynamaya başlarsınız!

Bu, bir aniden bir tesisatçı her yerde borular inşa etmeye ve yıkıma neden olmaya karar verdiğinde, krallıkta huzurlu bir gündü. Önleyicilerin ona attığı önemli değil, geri gelmeye devam etti ve hatta prenseslerini kaçırmaya çalıştı. Herhangi bir masrafta onu durdurun, aksi takdirde krallığınız yakacak ...

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Core 2 Duo Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 3D hızlandırılmış Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 100 MB Mevcut Alan Ses kartı: uyumlu SB16
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
26
TELİF HAKKI İHLALİ