Kingdom Tales 2 Full İndir Oyun indir

Oyun / 12 December 2015

Kingdom Tales 2 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kingdom Tales 2 - Yardım Genç Finn ve Prenses Dahla aşık olur!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Cateia Games

Yayıncı: Libredia Entertainment

sürüm tarihi: 7 Ağu, 2014

tür: strateji, gündelik

Uzun zaman önce, adil bir kral, Arnor tarafından yönetilen bir krallık vardı. Kızı Dahla, topraktaki en güzel ve zeki oldu. Birçok krallığın asil lordları, kızının eli için krala yalvardı. Ancak, hiç kimse onun Dahla için yeterince iyi değildi. Ancak, mutlak sır içinde, genç demirci finn ve Dahla aşıktı. Bir gün gecikmiş aşkları ortaya çıktı! Kral öfkeli!

Kralın inşaatçılarının ve mimarlarının soylu arayışlarına atın! Tüm konularınızın refahı için keşfedin, toplayın, üretin, ticaret yapabilir, onarın ve çalışın. Ama dikkat et! Açgözlü sayım Ohli ve casusları asla uyumaz!

Özellikler:

Anahtar fetürleri: Finn ve Dahla, iki genç "aşk-kuş" yeniden birleşmesine yardım et 40 heyecan verici seviyeye kadar zafer için yolunuzu bulun Yol boyunca tuhaf ve komik karakterlerle tanışın Açgözlü sayım ohli ve onun casus 3 zorluk modları: Rahat, normal ve aşırı

Minimum: OS: WinXP, Vista, 7,8 İşlemci: 1.6 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 256 MB DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 320 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
22
TELİF HAKKI İHLALİ