Layers of Fear: Inheritance Full İndir (v1.1.1) Oyun indir

Oyun / 02 August 2016

Korku katmanları: Miras full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Korku katmanları: Miras - Ben evdeyim, Baba. Korku katmanları: Miras, arsayı korku katmanlarından genişletir ve ressamın kızının hikayesini anlatan ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Bloober Team SA

Publisher: aspyr

sürüm tarihi: 2 Ağu, 2016

tür: macera, korku

Zaman, bizi çevreleyen her şeye geçiyor. Fiziksel olanı, doğal olanları bile yitiren şeyleri tahrip eder ve zihinlerimizi yok eder - anılarımızı şekillendirir ve onları yeni bir şey haline getirir. Geçmişle yüzleşmeye asla hazır değilsin, ama geçmiş gitmene izin vermiyor. Ve böylece kendimi kapıda buluyorum, tanıtıcıya dokunuşla rahatsız edici bir şekilde soğuk. Açıyorum ve bir zamanlar yalnızlığın bir yer neygadeyeceğini vururum. Evdeyim Baba.

Korku katmanları: Kalıtım, arsayı korku katmanlarından genişletir ve çocukluğunun evine geri dönen ressamın kızının hikayesini geçmişe dönük olarak anlatır. Babasını affeder mi, yoksa hepsinin hepsini kızdıracak mı? Tecrübelerini yeniden yaşayın ve aileyi yutan trajedinin tam kapsamına tanık olun.

, kızı, konağın solunduğu ve çılgınlığa katılmak, babasının tüm aileye zarar vermesi. Geçmişinin anılarıyla yüzleşin ve onları bekleyen kadere dönüştürün.

Özellikler:

- Korku katmanlarının hikayesini genişleten tamamen yeni bir anlatı deneyimi

- ressamın evini kızının perspektifinden

- Oyunu nasıl oynadığınıza göre -multiple sonları

- Temel oyundan sevdiğiniz korkunç ve psychedelic deneyimine geri dönün

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core2 Quad Q8400 Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 560 1 GB / RADEON R7 250X 1GB DirectX: Sürüm 11 Depolama: 5 GB mevcut alan Ek notlar: Desteklenen Gamepads: Microsoft Xbox 360 Oyunlar Windows (kablolu), Microsoft Xbox One Controller (kablolu), Sony PS4 Dualshock 4 denetleyici (kablolu), buhar kontrolörü
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
22
TELİF HAKKI İHLALİ