Moon Tycoon Full İndir Oyun indir

ay tycoon full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ay Tycoon - Bu, 2001'den itibaren orijinal ay tycoon şehir bina oyunudur! Engin Lunar kolonileri oluşturmayı unutmayın, sonra onları göktaşı ve asteroitlerle imha etmek? Patlama ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Anarchy Enterprises

Publisher: Anarchy Enterprises

sürüm tarihi: 1 Eki, 2001

tür: strateji, simülasyon, yönetim, bilim-Fi, bina

Moon Tycoon, 2001 yılında Anarşi İşletmeleri tarafından yayınlanan bir şehir bina bilgisayar oyunudur. Bir ay kolonisinin oluşturulmasına dayanır. Ay tycoon, her biri 2021 yılı başlarında, her biri kendi hikayesi hattıyla oynayacak üç kampanyaya sahiptir.

Kampanya 1: Dünya küresel bir enerji krizindedir ve durdurabilecek tek şey, sadece ayda bulunabilecek helyum 3 adı verilen değerli bir cevherdir.

Kampanya 2: Enerji krizinin bittiği, ancak rekabet, AŞAĞIDAKİ AŞAĞIDAKİ APPADEMİK, ATING KOŞULLARI VE BAŞLAT KOŞULLARI OLARAK SAĞLAYINIZDA SAHİP KURUMLARI SAVAŞI OLARAK YARIŞMAYA BAŞLADI.

Kampanya 3: İnsanlık, bir sonraki uzay keşifinin bir sonraki aşamasına başladığı için başka bir sıçrama yapar: Asteroid kayışın Mars'ın ötesinde kolonizasyonu.

Her kampanyanın her biri çeşitli zorluk seviyelerinde oynayacak on seviyeye sahiptir. Her üç kampanya da daha büyük bir hikaye oluşturur, bu yüzden sadece sırayla oynanabilir ve ilk ile başlayabilirler. Ayrıca bir sanal alan modu var; Başlangıç ​​parasını, araziyi, cevher miktarını ve ortalama bina ömrünü belirleyebilirsiniz; Ayrıca ay veya asteroit seçmenize izin verir.

Oyun, tamamlanan ve yapım dışı yapılar görüntülenen oyun alanında oynanır. Oyuncular ayrıca bina inşaatına başlamak ve araziyi değiştirmek için bu ekranı da kullanır. Oyun alanı çevresindeki görünümden yükseltilir ve ayrıca bir ızgara olabilir. Koloni yönetimi, felaketler ve seçeneklerle birlikte bol bina menüleri vardır.

Bina menüsü, inşaat için mevcut çeşitli yapıları gösterir. Bu binalar farklı kategorilere ayrılmıştır: konut ve tıbbi, turizm, araştırma, ödüller (farklı hedefler tarafından kazanılan), yardımcı programlar ve endüstri.

Minimum: OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 10 İşlemci: 1.8 GHz işlemci Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 8 MB ekran kartı DirectX 7 ile uyumlu Depolama: 700 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
40
TELİF HAKKI İHLALİ