My Jigsaw Adventures – A Lost Story Full İndir Oyun indir

Benim yapboz maceraları - Kayıp bir hikaye full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Yapboz Maceralarım - Kayıp Bir Hikaye - Bütün yeni bir dünya ulaşmak içindir; Fantastik bir macera için hazırlanın. Parçadan sonra parça, hikayede ilerlemek için bulmacaları tamamlayın. Keyfini çıkarın ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: CCS

Publisher: CCS

sürüm tarihi: 22 May, 2020

tür: Casual, Adventure, Visual Romel, Bulmaca

Magic'in kendi ustası olduğu inanılmaz bir dünyada yeni maceranızı kapatın. Unutulmuş bir gerçeği ortaya çıkarmak için bu kayıp hikayenin parçalarını bir araya getirin.

Yeni bir hikaye keşfedin

Önceden daha fazla zorluk

Serinin ikinci epizodu

Yapboz Maceralarımı oynamak için yüzlerce yaşındasın: Hayatın yolları ve yardımınız ve geri bildiriminiz sayesinde. Bu yeni EPISOD'u daha fazla bulmaca, daha fazla zorluk, daha çeşitli ve ek konfor özellikleri ile daha da iyi hale getirmek için çok çalıştık. Geliştirme sırasında, MJA'dan bazı özellikleri içermeyi başardık: MJA'ya Kayıp Bir Hikaye: Yaşam Yolları. Bu mümkün olduğunda yapmaya devam edeceğiz.

https://store.steampowered.com/app/1224450/my_jigsaw_adventures__roads_of_life/?

Anahtar fetürleri: Profesyonel bir sanatçı tarafından elle boyanmış 20 eşsiz bulmacalardan yapılmış güzel bir hikaye - fotoğraf stoğu Hikayeyi normal ya da zorluk modunda tamamlayın (şekiller - ızgara - arka planda resim ...) Tüm yapbozlar 5 farklı boyutta mevcuttur: 28, 112, 220, 500 veya 1000 adet Her bulmaca için benzersiz müzik Tamamlamak için 15 yapboz bulmacayı içeren yeni özel modu keşfedin. Büyü tahmin edilemez, beklenmedik bir şekilde yüzleşeceksiniz ve yeni kurallara uyum sağlamak zorunda kalacaksınız! 32 Başarılı Başarılar - Doğrudan Oyunda Kullanılabilir! Keşfetmek için gizli bir bulmaca! Kimin nereye götürdüğünü bilen ...

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7-8-10 İşlemci: 2.33GHz veya daha hızlı X86 uyumlu işlemci Bellek: 512 MB RAM Grafikler: DirectX 11 ve / veya OpenGL 3.3 uyumlu video kartı DirectX: Sürüm 11 Depolama: 350 MB mevcut alan Ses kartı: Hoparlörünüzü etkinleştirmelisiniz ?

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
72
TELİF HAKKI İHLALİ