NEO AQUARIUM – The King of Crustaceans – Full İndir Oyun indir

neo akvaryum - kabukluların kralı - full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Neo Akvaryumu - kabukluların kralı - - tüm insanları aşan vahşi bir su dünyasında, ıstakozlar, yengeçler ve barnacles gibi benzersiz yaratıkları kontrol ediyorsunuz.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: nussoft

Publisher: AGM Playism

sürüm tarihi: 8 Haz 2015

tür: eylem, atıcı, bilim-Fi, sağkalım

İki balık girin, bir balık bırakır.

Bu, kabuklulara dayanan rekabetçi bir 3D çekim oyunudur.

Evet, o hakkı okudun.

, tüm insanları aşan vahşi bir su dünyasında, ıstakozlar, yengeçler ve barnacles gibi benzersiz yaratıkları kontrol etmeniz gerekir.

"Neo Akvaryumlar" da gerçekleşen yoğun savaşları yaşayın, organizmaların evrimini geliştiren boyutsal olarak bağlı akvaryumlar ve "Molting" ve "Kendini Amputasyon" gibi eklembacaklılara özgü becerileri kullanır.

Savaşta kazandığınız küçük yaratıkları ve arazi parçalarını yerleştirerek kendi akvaryumunuzu bile özelleştirebilirsiniz. Vahşi doğasını ve stratejik becerilerinizi kabukluların kralı olma!

Oyun modları

- Hikaye modu

Bu modda, tantallaştırma hikayesinin tadını çıkarırken her türlü su yaratığı savaşırsınız.

- ücretsiz savaş modu

Bölünmüş ekran kullanarak 4 oyuncuya kadar yerel rekabetçi çok oyunculu oynayabilir veya buhar ağı üzerinden çevrimiçi olarak savaşabilirsiniz.

- Akvaryum düzenleme modu

Burada, kendi aşamalarınızı özelleştirmek için hikaye modunda kazandığınız parçaları kullanabilirsiniz. Sakat yaptığınız yaratıklar savaş sırasında yardımınıza gelecektir.

yaratıcının mesajı

Hiç bu kadar rasgele yediğiniz kerevit ve yengeçlere hiç baktınız mı?

sert kabukları, keskin pençeleri ve dikenleri, acil durumlarda ampastat yapabilecekleri 10 bacağı, her yöne görmelerini sağlayan bileşik gözleri ...

Derin denizin düşman ortamında sadece vücutlarıyla hayatta kalmak için doğanın şekillendirdiği güzel dövüş yaratıklarıdır.

Çoğu video oyununda, insan varilleri lazerleri vurur ve hiçbir şey olmadığı gibi gökyüzüne uçurur, ancak kendime soruyu sordum: "Ya lobster ve yengeçlerin bu tür güçleri vardı?"

Minimum: OS: Windows® XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10 İşlemci: Intel® 3 GHz işlemci Bellek: 1 GB RAM Grafikler: DirectX® 9 Seviye Grafik Kartı DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ses kartı: DirectSound uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
73
TELİF HAKKI İHLALİ