PC Optimizer Pro 2020 v8.1.1.6 Full Tam indir

Program / 23 July 2020

PC Optimizer Pro 2020 v8.1.1.6  Full Tam indir

PC Optimizer Pro, bilgisayarınızı ayarlayan, güçlendiren, tamir ve koruma işlemleri yaparak performansı kalıcı tutmaya yarayan, başarılı bir sistem aracıdır. Bilgisayarınızın çökmelerine mani olur, sinir bozucu hata mesajlarını engeller ve kişisel gizliliğinizi korumanıza yardımcı olur.

Sistem kayıt defterindeki hataları tarayıp giderebilen yazılım, bunun yanı sıra, internet aktivitelerinin dökümünü temizler ve istenmeyen dosyaların temizlenmesine yardımcı olur.

Tracks Eraser aracı vasıtası ile, bilgisayarınıza genel bir tarama yaparak, kişisel gizliliğinizi ihlal eden dosya ve programları temizler ve istenmeyen gizli kişisel kalıntıları temizler.

File Shredder aracı ile, güvenli olarak silmek istediğiniz bir dosyayı, kalıcı olarak silmenizi sağlar ve hiçbir profesyonel uygulama vasıtası ile geri getirilemeyecek şekilde yok eder.

Uninstaller aracı sayesinde ise, istemediğiniz yazılımları iz bırakmadan ve güvenli olarak kaldırabilir, System Info aracıyla da; bilgisayarınızın donanımı ve yazılımı hakkında bilgiler alabilirsiniz.

NOT:r lütfen kurmadan önce antivirüsü devredışı bırakın
kurup kapatın patch çalıştırıp patch basınız full olacaktır

————————————————————-

Boyut:6-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifre:12345
Tarama: Webroot. / Durum Temiz

————————————————————–

PC Optimizer Pro

(((Alternatif)))

PC Optimizer Pro

(((Alternatif)))

PC Optimizer Pro

 

35
TELİF HAKKI İHLALİ