Permission VR Full İndir Oyun indir

İzin VR full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. İzin VR - Karanlık Elektronik Bant Spanking Makinesi tarafından orijinal bir parçayı içeren sürükleyici bir müzik deneyimi. Müzikten ilham alan iki dünyada yürüyün ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Spanking Machine

Publisher: Spanking Machine

sürüm tarihi: 24 Ağu, 2018

tür: vr

Koyu Elektronik Bant Spanking Makinesi tarafından orijinal bir parçayı içeren sürükleyici bir müzik deneyimi. Her köşeyi keşfetmek ve sürprizleri keşfetmek için denetleyicinizi kullanarak müzikten ilham alan iki dünyada yürüyün. Animasyonlu 3D sanatla birlikte, deneyim, ödüllü yönetmen Mark Pellington tarafından tam uzunlukta bir müzik videosu bulunmaktadır. Ateş, robotlar ve efsanevi yaratıklar sizi bekliyor!

Bu deneyim için ilham, klasik vinil albüm kapağından geldi. Günde geri, müziği dinlerken ve sanatçının dünyasında kaybolurken muhteşem kapak sanatına bakabilirsiniz. Şimdi, albüm resmi küçük bir dijital görüntüye indirgenmiştir. Hem müzisyenler hem de görsel sanatçılar gibi, şaplak makinesi, kapak sanatını yeni bir şekilde geri getirmek için VR kullanıyor.

Minimum: OS: 7 SP1 + İşlemci: Intel Core i5-8600 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GTX 1060 Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: OS: 10 İşlemci: Intel Core i7 6700K Bellek: 8 GB RAM Grafikler: GTX 1080 Depolama: 10 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
58
TELİF HAKKI İHLALİ