Poker Pretty Girls Battle: Texas Hold’em Full İndir Oyun indir

Poker güzel kızlar savaşı: Texas Hold'em full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Poker güzel kızlar savaşı: Texas Hold'em - Gelin ve güzel kızlar kumarhanesinde oynayın! Poker savaşınız için 16 seksi kızdan birini seçin. Popüler Texas Hold'em kurallarına sahip ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Zoo Corporation

Publisher: Zoo Corporation

sürüm tarihi: 21 Eki, 2015

tür: gündelik, anime, çıplaklık

Texas Hold'em tarzı poker kurallarına sahip güzel kızlar kumarhanesinde GALS ile sıcak bir poker oyununun tadını çıkarın.

■ Güzel kızlara karşı poker oynayın

Aralarından seçim yapabileceğiniz 16 "Kawaii" Japon kızı var, her biri onun sevimli yaz kıyafetine girdi. Dört kızla başlayın ve oyun boyunca ilerledikçe daha fazlası mevcut olacak. Poker oyunu popüler Texas Hold 'em tarzı kurallarına dayanmaktadır.

■ Her güzel kız benzersiz

Her kızın kendine özgü bir oyun stili vardır. Her birinin kişiliğine göre stratejinizi seçin! Tüm güzel kızlar, Japon seslerini kaydedilmiştir. Poker oyunu sırasında bağırdıkları için heyecanlarını hissedin.

■ İki oyun modundan seçim yapın

Güzel modda, rastgele rakipleri yenerken ödülleri toplayın.

Ücretsiz oyun modunda, kendi poker savaşlarınız için sevdiğiniz kızları seçin.

※ Bu oyunda soyunma ya da çıplaklık yok. Oyun keyfi için yer alan güzel kız karakterli bir poker oyunudur. Karakterler ve karakter görüntüleri, ilgili sahiplerinden lisans altında kullanılır.

Minimum: OS: Windows 7/8 / 8.1 İşlemci: 2Ghz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DirectX uyumlu DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
35
TELİF HAKKI İHLALİ