Rat Simulator Full İndir Oyun indir

sıçan simülatörü full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sıçan Simülatörü - Bir banliyö semtinde bir sıçan olarak oynadığınız bir hayatta kalma gizli rol yapma simülatörü.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: VisualNoveler

Publisher: VisualNoveler

sürüm tarihi: 27 Temmuz, 2017

tür: Simülasyon, gündelik

Sıçan Simülatörü, bir sıçan cenneti oluşturmak için mahalle boyunca salyangoza yaymak için bir sıçan olarak oynadığınız bir banliyö mahallemde yer alan bir Survival Stealth rol yapma simülatörü oyunudur.

Artık insanlar etrafta olduğunda ne kaldıklarını merak etmeniz gerekmiyor mu, çünkü bu son teknoloji ürünü bilgisayar simülasyonu, tam sıçan deneyimini modellemektedir. Bir sıçan olarak, yemek çalacak, havoc'u mahvedersiniz ve istediğiniz zaman hissettiğinizde kaos oluşturacaksınız. Bu, sizi korkutan insanları korkutuyor ve seni yok etmek için Pestmen'i arayarak geri savaşacak.

Mess, bu sinir bozucu gizli rol yapma simülatöründe yapmanız gerekenlerdir, bu sinir bozucu insanları sürmek için avlanan bir sıçanın hayatını yaşadıkça!

Temel özellikler

Enfeksiyon - banliyö semtteki veba ile 9 eşsiz evleri enfekte edin, ancak sizi izlerinizde durdurmak için dışarı çıkan sakinlere dikkat edin.

Stealth Gameplay - Veba'yı yayarken insanlardan algılamadan kaçının, aksi takdirde sizi öldürmek için dışarı çıkan pestmen gazını hissedeceksiniz!

yıkım - plakalar, gözlükler gibi değerli nesneleri yok edeceğiniz evlerde kaos oluşturun, gözlük ve insanlığın dehşetine çok fazla vazo. Ya da belki sadece her yerde kırılgan mülklerini atarak evlerinden bir karışıklık yapmak gibi hissedersiniz.

Boss dövüşleri - banliyö semtini kendi topraklarınız olarak talep etmek için Pestman ekibinin liderini yen.

Sıçan Cenneti - Evlerde sıkışan fareleri kurtarın ve daha sonra mahalledeki yeni evleri enfekte etmek için arkadaşlarınızdan arayın!

Geliştirmeler - Deneyimleriniz yeteneklerinizi güçlendirir ve sıçan yeteneklerini artırmak için yükseltmeleri seçeceksiniz.

Zehirli Yiyecek - Hepsi İnsanlara Yaydırmak İçin Eğlenceli, Ve Buzuna Öldüğü takdirde evi kendinize götürürsünüz, sağ?

Minimum: OS: Windows 7+ İşlemci: 2.4 GHz Intel Core 2 Duo veya Eşdeğer AMD CPU Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 760 GTX / AMD Radeon HD 5870 veya Eşdeğer Videocard Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
51
TELİF HAKKI İHLALİ