Rebuild: Gangs of Deadsville – Early Access Oyun indir

Oyun / 21 July 2013

Oyun bilgisi:

Zombpocalypse, dünyanın şehirlerini mezarlara dönüştürdüğü ve birkaç kurtulanları saklanmaya yol açtığından beri birkaç yıl geçti. Şimdi onları toplamanız ve bir seferde bir binanın mahvoldığını yıkanmış bir şehre geri yüklemelisiniz.

Rebuild, anlatı ve karanlık mizahın iyi yardımı olan bir strateji sim oyunudur. Onları daha iyi iyilik için ölümlerine göndermeden önce seni kurtulanlarına düşkün olacak düşünceli bir oyun. Fort'unuzu yeni binalara genişletirken, çiftlikler veya tahkimatlar arasında karar verirsiniz; konut veya hastaneler; Kiliseler veya ... Barlar? Raiders, hastalık, açlık ve delilikten kurtulmak için zor kararlar vermeniz gerekir. Ve ölüler hala sokakları dolaşmak, her zamankinden daha hungrier.

Deadsville çeteleri, yeniden yapılandırımın üçüncü taksitidir ve buharda birincisi. Çok daha büyük ölçekli bir oyundur; Bazı yollarda nihayet orijinal yeniden oluşturma başladığımda hayal ettiğim oyunu bitiriyorum.

Özellikler:

  4x Stil Strateji ve Şehir (Re) Binası Randomize şehirler ve olaylarla sonsuz tekrarlanabilirlik Bireysel kişilikler, beceriler, perks ve hikayeler ile kurtulanlar Rakip NPC Forts kendi gündemleri, dostça veya başka türlü Gerçek zamanlı ya da sıra tabanlı ve sinek takas oynayın Yarım Kitabın Değerlendirmesi Metin Etkinlikleri (diğer yarının yakında geliyor) Stratejik Kale Savunması (Interactive Attacks Yakında) 5 Beceriler: Savunma, Liderlik, Ölçme, Bina, Mühendislik 20 Survivor İşler: Yiyecekler için çöp, zombileri öldür, çiftlik, balık, ticaret, barmen ... 35 Düğüm Araştırma Ağacı Benzersiz kullanımlar ve / veya temizlenebilir kaynaklarla 50 bina türü 50 Survivor özellikleri: yakın dövüş eğitimi, yeşil başparmak, hafif uyuyan ... 60 çeşit ekipman (hepsi şu anda crowbar gibi görünse de ...) Nasıl kurulur:

   1. İndirin Rebuild: Deadsville çeteleri Burada:

    (Nasıl indirileceğini bilmek, burada )

    • Bağlantı Mega.co.nz:

    • link millionupload:

    • Link ClickNupload:

    • Link FileCore:

    • Link hudefiles:
    Buraya indir

    • link yüklenebilir:

    • link yüklendi:

    • Link inisCloud:

    (Şifre ile UNRAR: IgG-Games.com)

    2. Kur
    3. Çatlak.
    4. Oyunu oynayın.
    5. Eğlenin ^^


    (nasıl kurulacağını bilmiyorsanız veya bazı problemleriniz varsa, bana )
    (İndirme bağlantıları bozuksa, etiketine yeniden yüklemelisiniz) indirme ve yükleme nasıl yükleneceğine ilişkin talimatlar:

    yok ... Sistem gereksinimi: Minimum:

16
TELİF HAKKI İHLALİ