Recession Full İndir (v0.56a) Oyun indir

Oyun / 14 June 2017

Durgunluk full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Durgunluk, 4V1 polis ve soyguncular çok oyunculu atıcıdır. Dört soyguncu, bir bankayı para çantalarıyla dolu soymaya çalışırken, ağır zırh ve silahlarla tek bir polis 4 ...... almaya çalışır.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: süper güçlü oyunlar

Publisher: Süper Güçlü Games

sürüm tarihi: 11 Tem, 2017

tür: eylem

Durgunluk, 4V1 polis ve soyguncular çok oyunculu atıcıdır. Dört soyguncu, para çantalarıyla dolu merkezi bir konuma sahip olmaya çalışırken, ağır zırh ve silahlarla tek bir polis, paradan kaçmadan önce 4 düşüşe geçmeye çalışır.

Durgunlukta, polis kuvveti ağır askeri sınıf silah ve zırhlara erişimi var. Maliyetleri düşürmek için, suçlu gruplarını almak için sadece bir memur gönderilir.

Bu arada, suçlular sadece hızlı bir kova, soyunma bankaları, uygunluk mağazalarını ve daha fazlasını yapmaya çalışıyor.

Özellikler

Oyna 2 Oyun Modu

4 arkadaşa kadar solo çevrimdışı veya çevrimiçi oynayın. 2 eşsiz oyun modunda gerçek oyunculara veya botlara karşı savaşın.

Anahtar fetürleri: Hızlı tempolu, dört vs. bir oyun Asimetrik haritalar Düşük Poli, düz gölgeli, sanat tarzı Hem suçlu hem de polis için benzersiz oyun stilleri Polis: kaba kuvvet veya gizli kullanarak para çantalarıyla kaçan suçlulara saldırın. Suçlular: Para çantalarını ekstraksiyon noktasına geri çekin ve getirin ve yaklaşan polise karşı savunun Karakter Özelleştirme Botlara karşı solo oyna

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Çift Çekirdekli Intel I3 / AMD Çift Çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel Entegre Grafikler DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: Herhangi bir ses kartı

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Dört Çekirdekli Intel I5 / AMD Dört Çekirdekli Bellek: 8 GB RAM Grafikler: AMD Radeon 7970 / Nvidia GeForce GTX 970 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: Herhangi bir ses kartı Ek notlar: Oyun, AMD Radeon HD 7870'de, Intel I5 7400 CPU ile 1080p'de en yüksek ayarlarda 90 fps ile test edildi.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
23
TELİF HAKKI İHLALİ