Rift Racoon Full İndir Oyun indir

Rift Racoon full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Rift Racoon - Rift Racoon'da, zorlu platformlaşma zorlukları yoluyla yolunu ışınlayan sevimli bir rakun olarak oynarsınız. Atlamak, tırmanmak, slayt ve güzel piksel sanatları arasında ışınlayın ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Marcos Game dev

Publisher: Marcos Game dev

Çıkış tarihi: 1 Kas, 2019

tür: eylem, macera

Rift Racoon'da, zorlu platformlaşma zorlukları boyunca yolunu ışınlayarak sevimli bir rakun olarak oynarsınız. Tehlikeli tuzaklar ile doldurulmuş güzel piksel sanat ortamları arasında zıpla, tırmanmaya, kaydırın ve ışınlayın.

talihsiz bir kazada, bir bilim adamının evcil hayvan racunarı, bir deneysel teleporting bileziği ile birleşti. Şimdi bir eery dronu onu durmadan kovalarken hayatı için koşması gerekiyor. Yakalanırsa ne olacağını kim bilebilir?

Ana özellikler

Gerçekten zorluklar - En cesur rakunların bile becerilerini test edecek 50 benzersiz, el işi seviyesi!

sıkı ve sulu - kontroller iyi ayarlanmıştır, böylece oyunun ortamları etrafında tırmanmak ve ışınlamak eğlencelidir!

Eye Candy - Görseller retro oyunlar ve animasyonlu filmlerden ilham alır. Bazı renkli, sevimli ve nostaljik manzaraları bekleyin!

Orijinal Soundtrack - Rift Racoon, retro ve modern stilleri karıştıran 10 pist ile tam anlamıyla kulaklarınız için müzik olacak!

Sadece emin olmak için - teleporting bir rakun olarak oynadığını okudun mu? Söylemek için daha ne var?

Kontrollerin öğrenmesi kolaydır, ancak ustalaşması zordur. Her ölümden öğrenecek ve çok hızlı bir şekilde yeniden doğacaksınız, neredeyse derhal harekete geçiyor!

ve hayır, rakun yanlış değil. "Rakun" ya da "rakun" olabilir, tamam mı?

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 2.0 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 512 MB VRAM DirectX: Sürüm 10 Depolama: 200 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
34
TELİF HAKKI İHLALİ