SAWKOBAN Full İndir Oyun indir

Sawkoban full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sawkoban - Ailenizi esir tutan çılgın bir manyak ile bir oyun oynamaya davet edildiniz! Bulmacaları çözün, tüm anahtarları toplayın ve ailenizi serbest bırakın. Oyun başladı!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Bullid Games

Publisher: bullid games

sürüm tarihi: 11 Jan, 2018

tür: gündelik, korku, bulmaca

Anahtarları elde etmek için kutuları verilen noktalara taşımak zorunda olduğunuz mantıksal bulmacaları çözme oyununa hoş geldiniz. Belli bir miktarda anahtar topladıktan sonra, sevgili aile üyelerinizden birini manyak elinden serbest bırakmak için kullanabilirsiniz.

Özellikler:

Çeşitli korku filmlerinin kahramanlarından nasıl endişelendiğini hatırlıyor musunuz? Bu aynı filmlerin kahramanlarının, psikopatların kurbanlarına nasıl sempatlessizediğini hatırlıyor musunuz, hatta bir tane olabileceğini varsaymadan mı? Peki, fırsat, çılgın bir manyak olarak, ailenizi kaçırarak, sizi bulmacaları çözmeye zorlamak, kutuları taşımak ve bir diğerini bırakmak için anahtarları toplamak? Böyle bir kaderden kaçınabileceğinize inanmak saftır, çünkü geçmişinizden bir hata size ve ailenize sofistike bir sadist tarafından esir tutulduğuna yol açtı. Günahlarınızı atlatma ve önemli akrabalarınızı kurtarma zamanı. Oyun başladı .. şimdi!

Anahtar fetürleri: Basit kontroller Benzersiz ve heyecan verici bir ayar Şaşırtıcı görseller Çok sayıda eğlenceli ve benzersiz seviyeler Toplamanız için sayısız başarılar Birden fazla platformda uyumluluk (Windows, Mac, Linux, SteamoS)

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Core2duo Bellek: 512 MB RAM Grafikler: Intel HD2000 Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ses kartı: herhangi bir

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Quadcore Bellek: 2048 MB RAM Grafikler: Intel HD2000 veya daha iyi Depolama: 300 MB Mevcut alan Ses kartı: herhangi bir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
48
TELİF HAKKI İHLALİ