Seven: The Days Long Gone Full İndir (v1.3.3) Oyun indir

yedi: Günlerin uzun zamandır ücretsiz yapıldı PC oyunu direk indirda ve torrentte kırılmış durumda. Yedi: Uzun zamandır Gitti Günler, Teriel olarak oynadığınız bir açık dünya, izometrik eylem rol yapma oyunudur, temel bir hırsız, temellerini sallayacak bir görevde gönderilir ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: imgn.pro, Fool teorisi

Publisher: imgn.pro

sürüm tarihi: 1 Aralık, 2017

tür: rpg, eylem, macera, açık dünya, kesmek ve eğik çizgi, çıplaklık

Master Hırsız Teriel'in her ne pahasına olursa olsun kaçınılması gereken bir yer varsa, PEH'nin cezaevi adasıdır. Fakat cesur bir heist beklenmedik bir dönüş yaptığında, Teriel kendini rezil adaya bağlı bir zeplin üzerine zincirlendi. Sorunları daha da kötüleştirmek için, başının içindeki daemon, tam olarak söylediklerini yapmadığı sürece hırsızın asla ayrılmayacağını çok açık bir hale getirir.

yedide: uzun zamandır gitti, Teriel olarak oynuyorsun. Bir aldatma ve ihanetin bir ağından kaçmak ve nihayetinde hayatta kalmak için tüm kurnaz ve gizli becerilerinizi kullanmalısınız.

Bir izometrik perspektiften canlı bir açık dünyayı keşfedin

PEH'ye ayağı ayarladığınız andan itibaren ada size açıktır. Gizlice, koş, tırmanmaya ve renkli bir ortam dizisi boyunca yol aç.

Lütfen istediğiniz yere keşfetmekte özgürsünüz; Yalnızca güvenlik kontrol noktaları, canavar-istila edilmiş alanlar ve tehlikeli hizipler yolunda duruyor!

PlayStyle'ınızı seçin

Bir ana hırsız olarak Teriel, gizli sanatta iyidir. Düşmanlara arkadan ve yukarıdan atlamayı edinin, herkesi kurnazlığa sahip kılık değiştirmiş davranın ya da sadece görünüşten tamamen uzak durmak için çevreyi kullanın.

Eğer işler ters gidiyorsa, ya da sabırsız hissediyorsanız, sizi bir dizi yıkıcı silah dizisi ile gevşetmenize ve düşmanlarınızın ölümcül büyülü becerilerini serbest bırakmanızı engelleyecek bir şey yoktur.

sayısız renkli karakterlerle karşılaşın

umutsuz kölelerden ve mahkumlardan zengin sosyalitlere kadar bir dizi insanla karşılaşıyor. PEH'deki iki ana hizip için bir göz attığınızdan emin olun: Biyomancaylar ve Technomagi.

Böyle umutsuz bir yerde, alabilecekleri yardım alacak birçok kişi var. Peh'in sakinlerinin yardım edip etmeyeceğini, ancak sonuçları için hazırlıklı olun.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Microsoft Windows 8.1 / 10 (64 bit sürümleri) İşlemci: Intel Core i5-2400, AMD FX-8320 Bellek: 4 GB RAM Grafik: GeForce GTX 660 2GB, AMD Radeon 7850 2GB DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 10 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Microsoft Windows 10 (64-bit) İşlemci: Intel I7-2600K, AMD FX-8350 Bellek: 8 GB RAM Grafik: GeForce GTX 970 4 GB, AMD Radeon R9 290 4GB DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 10 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
30
TELİF HAKKI İHLALİ