Shadows of Adam Full İndir Oyun indir

Adam'ın gölgeleri full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Adam'ın gölgeleri - muhteşem piksel sanat. Yoğun, yanan hızlı savaşlar. Epik bir macera. Bu modern dönem için inşa edilmiş zorunlu retro indie jrpg.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: bir şey klasik oyunlar llc

Publisher: bir şey klasik oyunlar llc

sürüm tarihi: 23 Şub, 2017

tür: rpg

Adam'ın gölgeleri klasik bir JRPG hayranının rüyası gerçekleşir. Adam'ın gölgeleri, çekici bir hikaye, eşsiz hızlı tempolu bir savaş sistemi ve sevgili bir türde modernize görselleri getiriyor.

Misty Woods'un aşılmaz pusuyla dış dünyadan uzaklaşan Adam Köyü, Wraith Savaşı'nın günlerinden bu yana çoğunlukla barış içinde yaşadı. Sihir, bu savaşın kaybolduğu karanlık güç kayboldu. Ancak karanlık, bir kez daha azalan ve Adam'ın efsanevi kahramanı ORazio, daha fazla değil.

10 yıl önce açıklama yapmadan ayrıldı ve asla geri döndü, oğlunu terk etmeyi ve kızı, geride bıraktığı karanlık sır ile, çocukların hem Adem'i hem de ayrılan babalarını kurtarmayı umdukları bir sırrı Vahiyini dünyayı rahatsız edebilir.

KABUL EDİLEN KARIŞTIRMA HİKAYESİ: Adam'ın hikayesinin gölgeleri, derin anlatı ve ilginç bir arsa ile bir tanesidir. Hikaye 4 ana karakter civarında döner: Asrael, Kellan, Curtis ve Talon.

Stratejik bir AP yönetimi savaş sistemi: AP, her savaş turu arasında otomatik olarak ve düşmanları yenerek geri yüklenir. Bu, beceri kullanımı ve hızlı savaşı teşvik eden benzersiz bir yıpranma sistemine izin verir.

Güzel görseller: Adam'ın gölgeleri, SNES-ERA'nın klasik JRPG'lerinden ilham alan güzel modernize görseller sunmaktadır.

44'ten fazla parça ile orijinal film müziği: Tyler Mire tarafından orijinal bir film müziği, Tyler'in en büyük oyunlarından müzikten ilham alan. Bu film müziği, her alan ve karakter için benzersiz temalar içerir ve güçlü melodi ve duygusal bağlantıya vurgu yapmaktadır.

, Adam'ın gölgelerini yeni gelenlere bütünüyle sağlamak ve elbette on binlerce kickstarter destekçisi, takipçilerimiz ve hayranlarımıza nihayet kursu yemeklerini almak bir onurdur. Bu oyun, en güçlü ve en eşsiz RPG dürtüsü dürtüsünü bile korumak için klasikten sonra klasik sunarak, onlarca yıldır takipçilerini sürekli olarak ödüllendiren bir endüstrimizdir.

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: AMD E-350 veya Intel I3 3220 Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Radeon HD 6310 Depolama: 750 MB Mevcut alan Ek Notlar: Oyun Denetleyicisi Desteği, Xinput Denetleyicileri içindir.

Önerilen: Ek notlar: Oyun CPU bağlıdır. AMD E-350'den daha güçlü olan herhangi bir işlemci harika olurdu.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
92
TELİF HAKKI İHLALİ