Subterra Full İndir Oyun indir

Subterra full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Subterra - Subterra yeraltı dünyasında bir epik 10 saatlik macera. Dünya, ancak bir hafıza ama güçlü bir devordor, kalan her şey üzerinde bir kötülük gölgesi atıyor. Geri kazanabilir misin ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Warfare Studios

Publisher:

sürüm tarihi: 18 Eylül, 2017

tür: rpg, eylem, macera, anime, çıplaklık

Toprak ama bir hafıza. İnsanlık, yeraltının karanlığına harcandı ve güçlü devordor, kalan her şey üzerinde bir kötülük gölgesi atıyor. Spawn orduları karıştırılıyor, korkunç bir savaş bir demleme ve sadece 'solgun "olarak bilinen bir hastalık, yalnız uçurumda saklanan medeniyetin dağınık kalıntılarını yok etmeye tehdit ediyor.

Dian soluk teşhis edildiğinde, erkek kardeşi, kaderine meydan okumaya çıkıyor ve onu kaderiyle yüz yüze geldiğini görecek bir yolculuğa çıkıyor. Yol boyunca, yeni arkadaşlıkları zorlayacak, güçlü kılıç mallkanını iddia edecek ve kendi iç şeytanlarıyla yüzleşecek.

Yolu, insanlığın kurtuluşa ve dünyanın ışığına geri dönmesini sağlayacak mı, yoksa Davardor'un zulmü altında sonsuza dek yaşamak için mahkumlar mı?

Subterra klasik tarzda bir RPG ve iyi gerçekleşmiş dünyası ile, hikayesi ve zorlayıcı karakterlerle birlikte, her yerde retro hayranlar için mükemmel bir muamele yapar.

Minimum: OS: Windows 7, 8, 10 İşlemci: Intel Pentium III 800 MHz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 1024 x 768 piksel veya daha yüksek masaüstü çözünürlüğü Depolama: 250 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
51
TELİF HAKKI İHLALİ