Tarim: Guardians Full İndir Oyun indir

Tarim: Guardians full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Tarim: Guardians - bir yerde, bir kasabada, herkes için bilinmeyen olabilir; Tarim, üzücü ama güçlü bir keşiş vardı ki, bunu bilmeden ya da beklediğinize zorlanacak ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Dosane Games

Publisher: Akim Games

sürüm tarihi: 27 Eki, 2017

tür: eylem, macera, gündelik, rpg

Bir yerde, bir kasabada, herkes için bilinmeyebilecek; Tarim, üzgün ama güçlü bir hermitthat vardı ya da bekliyor olsaydı, çocukluğunun kasabasına, lekesiz bir kasaba, lekesiz bir kasabaya, hiç de korkuyu bilmeyen harika bir maceraya girmek zorunda kalacaktı.

Tarim, bir kahraman, tarim ve halkını nasıl kazandırdığı fedakarlıklarla ilgili bir kahraman, tarim ve hikaye hakkında bir kampanya ile bir eylem macerasıdır.

Temel özellikler:

Anahtar fetürleri: Oynamak için 2 harika karakter Daha güçlü olmak için tesviye İstenilen bir oyun deneyimini elde etmek için seviyeler belirlenmiş ve dikkatlice geliştirilmiştir. Eşsiz patronlarla savaşın. Hepsini farklı özelliklerle bir sürü düşman. Oynamak için mevcut 2 büyük bölüm. Unlockable öğelerin tonları.

Minimum: OS: Windows XP veya üstü İşlemci: Çift Çekirdekli AMD veya Intel / AMD E-350 APU Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Intel HD 4000 / Radeon HD 6310 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
84
TELİF HAKKI İHLALİ