Thirty Years’ War Full İndir Oyun indir

Oyun / 05 July 2016

Otuz yıldır Savaş full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Otuz yıl savaş, Avrupa tarihinin en karanlık yaşlarından birini kapsayan geliştirici HQ tarafından tasarlanan yeni bir oyundur. Otuz yıllık savaş, Katolikler ve ... arasındaki çatışmalar serisidir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: agodod, HQ

Publisher: Slitherine Ltd.

sürüm tarihi: 3 Eyl, 2015

tür: Simülasyon, strateji

Otuz yıl savaş, Avrupa tarihinin en karanlık yaşlarından birini kapsayan geliştirici HQ tarafından tasarlanan yeni bir oyundur.

Otuz yıl savaşı, 1618-1648 tarihleri ​​arasında, Kutsal Roma İmparatorluğu'ndaki ve çevresindeki katolikler ve protestanlar arasındaki çatışma serisidir. Bu strateji oyunda oyuncular, rakip taraflardan birinin, Protestanların veya Katoliklerden birini kontrol edeceklerdir. ve imparatorluğun kontrolü için savaşın.

Bohem İsyanı'ndan İsveç Müdahalesine, Gustavus Adolphus'un Danimarka'dan Palatiye'ye LED'i, şimdi Lützen, Nördlingen ve Rocroi'nin kampanyalarını yeniden oluşturabilirsiniz. Otuz yıllık savaşta, birkaç ormanın hareketlerini koordine edecek, malzemelerinin ve yorgunluğuna dikkat edip, savaşa girme, SIEG'leri ve gerektiğinde kurtarmak için geri çekilmek için en iyi koşulları istiyorsunuz; Orta Avrupa'da üstünlük kazanmanın nihai hedefi ile

Anahtar fetürleri: Ayar: Oyun, Batı deniz tabanından Volga'ya kadar olan tüm Avrupa'yı kapsar, ancak ilk senaryolar Almanya, Danimarka, Fransa'nın, Hollanda ve Bohemya'nın 1618'den 1648'e kadar merkezlenmiştir. Oyun haritası, tüm Orta Avrupa bölgelerini ve ötesini dahil etmek için 4.600'den fazla bölgeye ayrılmıştır. Senaryolar: 3 öğretici ve tüm savaşları farklı anları kapsayan 5 ana senaryo (Eylül 1618'de Tarihsel Başlangıç) Tarihi liderler: Her biri yetenekleri üzerinde derecelendirilen 80'den fazla tarihi lider ve İspanyol Tenços'tan 160'dan fazla farklı birimde, Veteran İskoç Piyade, Cuirassier Süvari ve Topçu İsveç Savaş Gemileri'ne! Üretim: Ulusunuzun askeri, ekonomi ve diplomasi üzerindeki harcamalarını birkaç basit varlık ve üretim merkeziyle kontrol edin. Bölgesel karar kartları: Oyun, katkılar gibi olayları tetiklemenizi sağlayan iyi bilinen kart sistemini içerir, ... bu kartlar, akıllıca oynatılırsa, bir kampanyanın akışını etkileyebilir.

Minimum: OS: Windows XP / Vista / 7/8/10 İşlemci: Pentium 4 veya daha yüksek Bellek: 2 GB RAM Grafik: 1024MB ekran kartı Depolama: 3 GB mevcut alan Ek notlar: Ekran: 1024 x 768 veya daha yüksek
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
18
TELİF HAKKI İHLALİ