TownCraft Full İndir Oyun indir

Oyun / 01 January 2016

towncraft full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Towncraft chill-out işçiliği ve şehir binası oyunudur. Sadece hayatta kalmak yerine, boş alanınızı ve nadiren kullanılmış yolunuzu dolandırıcı bir kasabaya dönüştürmeniz gerekir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Düz toprak oyunları, Epiphany Games

Publisher: Düz toprak oyunları

sürüm tarihi: 25 Şub, 2015

tür: Simülasyon, strateji

Towncraft, ilk taştan mütevazi bir ortaçağ kasabası inşa edeceğiniz chill-out işçiliği ve şehir bina oyunudur.

Wilderness'teki yalnızsınız ve işçilerle ve nüfuslarla tamamlanan yeni bir kasaba inşa etmeli, tüm krallıkların kutlaması!

Batı'ya, kral oligarşisi, öncelikle kendi yansıması tarafından emilen bir narsist. Doğu'ya: Kraliçe Omnibus, meşgul 'evcilleştirici' komşu krallıkları bıçağının ucuyla.

Arasında sensin.

En temel araçları yaparak başlarsınız, balta olarak küçük bir odun parçasına keskinleştirilmiş bir taş bağlayın, ancak uzun süre önce kasabanızın tepesinde ve yolcuların her yerinden gelen gezginlerle birlikte olacak. Yerel dükkanlarda mallarınızı satın alacaklar, manzaraları kontrol etmeye, tavernunuzda biraz yiyecek ve içecek var, sizinle ticaret yapmak ya da sizin için çalışmak için gelecekler. Balık, Çiftlik, Yem, Kiralama, Ateş ve Towncraft'ın tuhaf ve kitschy dünyasını keşfedin.

Anahtar fetürleri: İşlemsel olarak oluşturulan haritalar sayesinde her zaman yeni bir dünya oynayın. Yaratmak ve karıştırmak için yüzlerce farklı nesne. Tamamen işleyen ve kendi kendine yeterli bir kasaba yaratırken köprüler, jakiler, atölye çalışmaları ve yel değirmenleri oluşturun. Altın madenlerinizi, taş ocaklarını, mahsul alanlarını, gölleri, dükkanlar ve tavernalarınızı yönettikleri için muck-pidden köylülerinizin etrafında sipariş edin. Gerçek zamanlı gündüz ve gece döngüsü - Çalışanlarınız uyandıkça, işe gidin, daha sonra geceleri geçen gezginleriyle tanışmak için tavernaya girin ve sonra tekrar bir miktar dikkat edin. Her yeni dünyayı, pamuktan Kanarya Yumurtalarına, üzümlere, buğdaydan kanarya yumurtaları, buğday ve gümüşe taşımak için her yeni dünyayı keşfedin. Kontrol için Krallık Vie olarak bir beat-beat hikayesini takip edin.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core Duo 2.0GHz + Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 512MB Grafik Kartı Depolama: 150 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core I5 ​​+ Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 512MB Grafik Kartı Depolama: 200 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
20
TELİF HAKKI İHLALİ