Trouble In The Manor Full İndir Oyun indir

Manor full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Manor'da sorun, çok uzak bir manorda ürkütücü bir çevrimiçi çok oyunculu bir oyundur. Her turda üç rolden birini belirlersiniz: masum, kan sırası veya ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Charyb Games

Publisher: Charyb Games

sürüm tarihi: 1 Tem 2015

tür: gündelik, eylem, korku

MANOR'taki sorun, ürkütücü bir uzağa malikanede gerçekleşen bir çevrimiçi çok oyunculu oyundur. Her turda üç rolden birini belirlersiniz: masum, kan sırası veya katil.

Masumsanız, işiniz, katilleri gerekli olan herhangi bir şekilde, diğer masumlara yardımcı olmak ve kendinizin kendiniz öldürdüğünüzde, diğer masumlara yardım etmek ve katillere vurmak ya da kendilerini öldürdüğünüzde katillere bir hit çağırmak için herhangi bir şekilde katilleri bulmaktır.

Bloodhounds, DNA cihazlarına sahip oldukları DNA cihazlarıyla veya bir alanda bir alanda kalan herhangi bir DNA'yı karşılaştırmalarını sağlayan DNA cihazlarıyla bir avantaja sahip oldukları istisnayla aynıdır.

Eğer bir katilseniz, işiniz her masum ve kannamayı, turdaki her masum ve kandırları öldürmektir. Mağazada malikane içinde bulunan para birimi ile satın alabilecekleri bir seçim var. Bu eşyalar silahlardan kapakları gizlemek için tuzaklar arasında değişir.

Bir katil ayrıca bodrum tabutunda uyuyan vampirü uyandırarak bir vampire dönüşme seçeneğine sahiptir. Vampirler, diğer masumları vampirlere dönüştürebilir ve katillerin kan arayışına yardımcı olabilir.

Birlikte çalışın, kimseye güvenme.

Minimum: OS: Windows Vista İşlemci: Intel veya AMD 2.8 GHz Bellek: 1024 MB RAM Grafikler: 128MB VRAM, DirectX 9.0c DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 25 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
68
TELİF HAKKI İHLALİ