Umurangi Generation Full İndir Oyun indir

umurangi nesil full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Umurangi Üretimi, boktan gelecekte birinci şahıs fotoğraf oyunudur. Tauranga Aotearoa'da yaklaşmakta olan bir krizin arkasından ayarlayın Tauranga için bir kurye ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: origame dijital

Publisher: origame digital, oynama

sürüm tarihi: 19 May, 2020

Tür: Casual, Simulation, Sci-Fi, Bulmaca

Umurangi Üretimi, boktan gelecekte birinci şahıs fotoğraf oyunudur. Tauranga Aotearoa'da, yaklaşmakta olan bir krizin arkasında yer alan Tauranga Express için bir kurye. Oyunda çeşitli lens ve ekipmanların kilidini açacaksınız.

Benzersiz ve etkileyici derecelendirme sistemi

Aldığınız her fotoğraf, rengi, içeriği ve kompozisyonu için yargılanır. Bir fotoğraf çekmek, nihai ödemenizde gidecek bir nakit puanı net olacaktır.

Fotoğraf ödüllerini istediğiniz şekilde tamamlayın. Bu ödülleri tamamladığınızda, seviyeyi bitirmek için parselleri teslim edin.

Her seviyede keşif bonusları

Kameranızın yeni ekipmanları, film kutuları bularak, kartpostalları yeniden oluşturarak, zamanlanmış teslimatları yerine getirerek ve bir fotoğrafta tüm arkadaşlarınıza uymanın bir yolunu bulmak için açıktır.

Fotoğraflarınızı düzenleyin ve benzersiz renk notunuzu geliştirin. Oyundaki araçlar, fotoğraflarınızı, onları aldığınızdan daha iyi görünmek için dokunabilecek kadar esnektir. Tecrübeli bir fotoğrafçıysanız, sağa sığacaksınız. Eğer bu sizin ilk zamanınız ise, hiçbir zaman yolculuğunuzda olacaksınız.

Ne cehennem bir 'umurangi'?

Umurangi, kırmızı gökyüzü için te reo kelimesidir.

Minimum: OS: Windows 10 İşlemci: Intel® Core ™ i3-4130 Bellek: 8 GB RAM Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: i5 veya i7 eşdeğeri Grafikler: 2GB-4GB Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
77
TELİF HAKKI İHLALİ