Virgo Versus The Zodiac Full İndir Oyun indir

Virgo Versus Zodyak full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Başaklara karşı zodyaklara karşı detrodics, Altın Çağ'ı canlandırın ve Galaksiyi Surarm'ı, Saflık Kraliçesi, bu affedilmeyen zamanlı eylemlerde ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: moonana

Publisher: degica

sürüm tarihi: 12 Aralık, 2019

tür: rpg, anime, dönüş tabanlı

Virgo'ya karşı zodyak, Mario & AMP'den ilham alan bir Sci-Fi / Fantasy JRPG; Luigi RPG serisi ve takıntılı bir kötü adam olarak oynadığınız anne RPG serisi.

Oyun, gerçek zamanlı hareketlerin gerçek zamanlı olarak yürütülmesi ile geleneksel dönüşe dayalı savaşa sahiptir: saldırılarınızı dikkatlice engellemek ve zamanlamak, düşmanlarınızı tahmin etmenin yanı sıra, düşmanların hareketlerini öngören Altın Çağ, barış, simetri ve denge dönemi ya da öylesine düşünüyor.

Her eylemin bir reaksiyon anlamına geldiği bu galakside, kutsal kraliçe olarak oynayacaksınız, genellikle heretik tarafından korkunç kraliçe olarak adlandırılır, burç alemlerine Mayhem'i getirin ve tamamen uyacak aşırı derecede dürüst dünya görüşü.

Bir suç ve savunma dengesini sağlayan, kasıtlı bir zihin ve hızlı parmakları ödüllendiren zamanlı eylemler ve karşı saldırılara sahip benzersiz bir dönüş tabanlı savaş sistemi.

Rastgele karşılaşma yok: Her dövüş, sizin için özel olarak tasarlanmış eşsiz bir zorluktur.

Çoklu sonlarla keşife odaklanın: Yıldızlar arasında görülecek birçok insan, yer ve eşya var ve her etkileşim kaderinizi belirleyen kişi olabilir!

Zodyak Anıları: Zodiacs'ın destekçilerini keşfetmek için peçe arkasında!

Tehlikeli rotayı alın ve isteğe bağlı bir eylemdeki uzay sürüngenlerinden kurtulun!

ve en önemlisi: Alpacas sürme!

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 64bit uyumlu çift çekirdekli CPU Bellek: 1 GB RAM Grafikler: DX11 uyumlu grafik kartı DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1450 MB Mevcut alan

Önerilen: Bellek: 2 GB RAM Depolama: 1450 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
31
TELİF HAKKI İHLALİ