Win 8.1 PE 32×64 bit Türkçe – Programlar 2017

Win 8.1 PE 32×64 bit Türkçe – Programlar 2017

Win 8.1 PE 32×64 bit Türkçe,Kurulumsuz red_d arkadaşımızın yapmış olduğu tak kullan tarzında ve bol içerikli güncell sistem onada önerisi için çok teşekkür ederiz.

OFFİCE KULLANIMI
1-Masaüstündeki TextMaker, Presentation ve PlanMaker programlarını birkez çalıştırınız.İlk çalıştırmadan sonra dosya ilişkilendirmeleri tamamlanır ve bilgisayarınızda bulunan office belgeleri FreeOffice iconlarına dönüşünür.
2-Karşınıza gelen yazıcı ile ilgili kısmı “bunu bir daha gösterme” işaretleyip geçiniz.(Maalesef yazıcı desteği projeye daha gelmedi,gelirse daha sonra onu da eklerim) Sonrasında karşınıza gelen bilgi ekranlarını “tamam” deyip kapatın,kişisel verileri girmenize gerek yok ya da direk çarpıdan kapatın farketmez.
3-Küçük bir bilgi: TextMaker=Word, PlanMaker=Excel, Presentations=PowerPoint olarak sınıflandırılmıştır.
4-Küçük bir bilgi daha: İlk çalıştırmadan sonra sağtık > yeni sekmesinde officenin ikonları oluşacak.İlk sağa tıkladığınızda görünmezse 2. kez sağa tıklayın görünecektir.”Yeni” menüsünden oluşturacağınız office belgelerinin uzantısı “.doc” şeklinde değildir “.tmd” olarak oluşturur, siz farklı kaydetten doc ya da docx olarak kaydedin.Daha sonra kullanacağınız zaman problem olmasın.

WinRar SAĞTIK ÖGELERİ
1-Winrarın sağtıkta yeni arşiv oluşturma seçeneğini görmek istiyorsanız bilgisayarınızda bulunan herhangi bir winrar dosyasını açın ve şu yolu izleyin
seçenekler > ayarlar > bütünleştirme > işlev menüsü ögelerine gelin “tamam” deyin ve kapatın, 2 kere sağtık yapınca “yeni” menüsünde winrar arşiv oluşturma simgelerini görebilirsiniz.

VLC KULLANIMI
1-Bazı dosya ilişkilendirmeleri sistemin ilk açılışında aktif gelmiyor, aktifleştirmek için örneğin mp4 uzantılı bir videoya sağa tıklayın “birlikte aç” deyin “varsayılan programı seç…” deyin ve VLC yi seçin.

LİVE SİSTEMLER İLE İLGİLİ SORUNLAR VE BİLGİ
1-Örneğin Acronis kullanarak sisteminizin yedeğini D sürücüsüne aldınız ve aldığınız yedek dosyası görünmüyor.Bu durumda yapacağınız şey D sürücüsüne sağtık yapın > özellikler deyin > araçlar sekmesine gelin > hata denetimi bölümündeki denetle butonunu tıklayın. D sürücüsü taranacak ve düzeltildikten sonra kaydettiğiniz dosyalar görünecektir.Bu sorun tüm liveCD lerde mevcuttur, windows ya da linux farketemiyor.Sisteme dışardan müdahale edilmesi durumunda oluşan bir durumdur, yapılan bu sistemlerle ilgisi yoktur.

2-Hangi sistem daha avantajlıdır sorusunu kafanızı karıştırıyorsa:
x86: 2 GB ram ve üstü sistemler için kullanılır.(denendi)
x64: 3 GB ve üstü sistemler için kullanılır.(denendi)
içindeki programlar aynıdır ve aynı şekilde çalışır.

Programları rar dosyası içindeki resimden görebilirsiniz.ExaRadyo internet olmadan çalışmaz, Lazesoft ise fulldür tüm araçları dahil şekilde ekledim.
Ayrıca 2 tane küçük oyun ekledim,masaüstüne kısayol koymadım,Başlat > Programlar > Oyunlar da görebilirsiniz.
Açıklamalar.
1-Minitool Partition wizard yerime AOMEI partition assistant koyuldu.Hem Türkçe Hem son versiyon hem de technician sürümü (sitesindeki fiyatı görmeniz gerek ???? )
2-Cmos De-Animatör v3 eklendi. Şahsen denemedim ama özellikle masaüstü pc lerde bios şifresi sıfırlıyormuş,Tabi her bios ta işe yaramadığı söyleniyor.i
3-ESET online scanner eklendi.İnternet gerektirir.Veritabanını indirip istediğiniz bölümü taratabilirsiniz.
4- WinNtSetup3 son sürüme güncellendi.
5-Küçük oyunlar eklendi.
office sürüm eklendi.
————————————————————-

Boyut:1-800-gb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz

————————————————————–

Win 8.1 PE 32×64 bit Türkçe
Win 8.1 PE 32×64 bit Türkçe
Alternatif Link

Win 8.1 PE 32×64 bit Türkçe
Win 8.1 PE 32×64 bit Türkçe
Alternatif Link

Win 8.1 PE 32×64 bit Türkçe
Win 8.1 PE 32×64 bit Türkçe


Win 8.1 PE x64 bit Türkçe

Alternatif Link

Win 8.1 PE x64 bit Türkçe

Alternatif Link

Win 8.1 PE x64 bit Türkçe
yeni officeli ve officesiz yeni sürüm

151
TELİF HAKKI İHLALİ