Wish Project Full İndir Oyun indir

Project Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Dilek projesi, benzersiz ve zorlu mermi desenleri olan dikey bir vuruş ", rahatça hardcore'a kadar, 8 eşsiz oynanabilir karakter, 6 ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Andrew Willman

Publisher: Andrew Willman

sürüm tarihi: 22 Mar, 2016

tür: eylem, atıcı, anime

arkanıza yaslanabileceğiniz, rahatlayabileceğiniz, kelebekler ve hibe dileklerini vurabileceğiniz kolay bir oyun mu arıyorsunuz?

O zaman diliyorum proje sizin için oyundur! Tabii ki, kelebekler sana geri çekildi, ama mermileri hepsini bile hızlı hareket etmez. Mermileri sizi ezebilse bile, bomba düğmesine basın. POOF! Tüm sorunların (ve belki de düşmanlar bile) gitti! Hatta kayan bir kalkanı bile var, bu yüzden sadece bir tane almalısın, ancak ölmek için iki isabet. Çok rahat!

Ama her zaman bir meydan okumadan hoşlanan oyuncu türünün olduğun bir şans var. O zaman, sadece zorluğun zorluğunu zorla değiştirin. Bu kelebekler sizi mermilerle boğacak. Ve sadece çok fazla bomba var ... tüm problemlerinizi uzaklaştıramazsınız! Oh ve en zor zorlukta, kalkan yok. Ama cidden, kim kendilerini bunun için koymak isteyecek? Sanırım tüm karakterleri, oyun modlarını ve tüm bu ekstra şeylerin kilidini açmak isteyenler.

Anahtar fetürleri: Casual'den hardcore'ye kadar değişen 4 zorluk. 8 Benzersiz oynanabilir karakter. 6 zorlu aşama. Yerel eşzamanlı kooperatif. Kilitlenebilir karakterler ve oyun modları. Her aşamada bir altın madalya kazanın. Tekrarı ve ustalıkları teşvik eden sezgisel bir puanlama sistemi.

Minimum: OS: Windows XP SP3 İşlemci: Pentium Çift Çekirdekli E2140 Bellek: 500 MB RAM Grafikler: OpenGL 3.0 Desteklenen DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 85 MB Mevcut alan Ses kartı: openal destekli Ek notlar: DirectX yalnızca Xinput / DirectInput Gamepad desteği için kullanılır.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
48
TELİF HAKKI İHLALİ