Xenoform Full İndir Oyun indir

xenoForm full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. XenOform - İnsan alanının kenarındaki son zamanlarda terraforilmeli bir gezegende, yabancı istilacıların dalgaları aniden ortaya çıktı. Pilotun bir Vtol Avcı uçağının koltuğunu alın ve silin ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Panic Ensues Software

Publisher: Panic Ensues Software

sürüm tarihi: 31 Temmuz, 2018

tür: eylem, simülasyon

İnsan alanının kenarındaki son zamanlarda terraforilmeli bir gezegende, yabancı istilacıların dalgaları aniden ortaya çıktı. Sporları çevreye enfekte ediyorlar, ekolojilerine değiştiriyor.

Umutsuz bir hamlede, gezegensel hükümet sizi hizmete soktu, sizi pilotun genel amaçlı bir Vtol Avcı uçağının, uzaylı devralmasını durdurmak için son hendek çabası olarak sıyırdı.

Jet Fighter'inizi uçmayı ve yabancı istilayı bir dizi ada zincirinden temizlemeyi öğrenin. Uçağınızı yeni silahlar ve teknolojiyle yükseltin. Giderek tehlikeli düşmanlara karşı pilotluk becerilerinizi geliştirin.

Bu oyunun sizin için olup olmadığından emin değil misiniz? Satın almadan önce ücretsiz demoyu deneyin!

Anahtar fetürleri: 20 seviyeli tek oyuncu kampanyası. Geminizi çok çeşitli yeni silah ve teknolojilerle yükseltin. Herhangi bir zamanda önceki seviyeleri tekrar oynatın. Uçan ve savaş becerilerinizi geliştirmek için simülatörü kullanın.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core i5 2300 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 780 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 350 MB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
54
TELİF HAKKI İHLALİ