Zombie Vikings Full İndir Oyun indir

Oyun / 08 December 2015

zombi vikingler full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Zombi Vikingleri - Indie Smash Hit Yarışçısından Maçına Stick Stick! Gut-A-Thon-you-in-thon-a-thon için yeni bir tane var. Ölü komik bir maceraya başlayın ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Zoink Games

Publisher: zoink games

sürüm tarihi: 7 Aralık, 2015

tür: eylem, macera

Indie Smash Hit'in yaratıcısından adamına çarptı! Gut-A-Thon-you-in-thon-a-thon için yeni bir tane var. Zombi Vikings ile ölü komik bir maceraya başlayın. Odin'in kayıp gözünü almak için en çok epik olan bir görevde bir göreve gönderildi.

Norson topraklarından, Seagurd, Hedgy ve Caw-Kaa'dan gelen en korkunç vikingler olarak oynayın. Molgaga'nın gingerbread bataklıklarını kesmek! Midgaard yılanının bağırsakları boyunca gezin! Dev kümes hayvanları ile savaşın!

8 farklı dünyada +25 seviye. Artı 5'e karşı Arenas!

Anahtar fetürleri: 1-4 oyuncu için Co-Op Story Brawler Tek Oyunculu ve Çevrimiçi / Çevrimdışı Çok Oyunculu Zach Weinersmith (SMBC Comics) tarafından yazılmıştır. Her biri benzersiz güç hamlesi olan dört farklı zombi vikesi arasından seçim yapın 40'tan fazla kilitlenebilir silah. Stinknir veya künt balık travması deneyin! Yeni serin yetenekler kazanmak için Viking Runes toplayın. Oyun tarzını karıştır! Tüm arkadaşlarınızı dev bir mega zombi haline getirin. Birlikte çalışmak eğlencelidir!

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Çift çekirdekli 2.1 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Nvidia GeForce GT 520 veya daha iyi DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 5 GB mevcut alan Ses kartı: evet
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
18
TELİF HAKKI İHLALİ