Ashes of Immortality II – Bad Blood Full İndir Oyun indir

Ölümsüzlük Külleri II - Kötü Kansız İndir PC oyunu direk indir ve torrentte kırılmış durumda. Ölümsüzlük Külleri II - Kötü Kan - Ölümsüzlüğün Küllerinde Son Bölüm! ORLOK ve Simona'ya ne olacağını, dizinin kahramanları, bu büyüleyici ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Warfare Studios

Publisher: Warfare Studios

sürüm tarihi: 13 Şub, 2017

tür: rpg, gündelik, macera

Sunum

Bu oyun, tarafından geliştirilen ölümsüzlük serisinin küllerinin son bölümüdür.

Warfare Studios

, zaten arkasında

vagrant kalpleri

, gece yarısı nimet ve valiant.

Önceki oyunları burada oynatabilirsiniz:

http://store.steampowered.com/app/362130/

http://store.steampowered.com/app/362140/

Açıklama

"Ona katılmamasını söyledim. Sadece söyleyerek rekor devam etmek istiyorum, bu benim suçum değil. Katıldığını uyardım, kötü olurdu. Asla beni dinlemiyor.

Benim adım, Konstantin Dragonov'un oğlu Orlok Vladimir Dragonov. 230 yıl önce stoker kasabasında doğdum. 23 yaşındayken, Elizabeth vinçine en iyi arkadaşıma evleneceğim. Bilmiyorum, Elizabeth'in kız kardeşinin dört yıl önce bir vampir haline gelmesidi. Düğünümün gününde, kayınvalidem, kız kardeşini aptallıktan bekar tutmaya kararlı, öldürdü ve beni çevirdi. Ve bu benim hikayem. Bir aşağılık, sanırım.

İki yıl önce, Simona Rinoldt adında bir avcı beni on yıllık esaret, hapis cezasına çarptırdı. Dünyayı kurtarmış olabiliriz, bilmiyorum.

Şimdi buradayız, hinterlands, Landis ülkesi, kurt adamlar ülkesi. Sadece haddelenmiş bir gazete ve bir kepçe için gördüğüm her insanı öldürürüm. Aslında, sadece kıkırdayanlar için gördüğüm her insanı öldürürüm, ama sonra basit zevkler erkeğim.

Ona başkalarının işinden uzak durmasını söylemeye devam ettim. Bizi ilgilendirmiyor. Asla dinlemiyor. Ve bu insanlara yardım etmek için aldığımız şey. Asla sadece yardım etmiyor. Her zaman daha fazlası. "Olabilecek en kötüsü nedir" dedi.

Bu sözleri hatırlamaya çalışacağım. "

Aynı geliştiriciden, başka bir karanlık hikayeyi kaçırmayın:

http://store.steampowered.com/app/544870/Blood_Ties/

Minimum: OS: Windows XP / Windows Vista / Windows 7/8 İşlemci: 1.6 GHz Bellek: 128 MB RAM Grafikler: DirectX 9.0 uyumlu DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 100 MB Mevcut Alan Ses kartı: DirectX 9.0 uyumlu ses
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
44
TELİF HAKKI İHLALİ