Corgi Warlock Full İndir (v37) Oyun indir

Oyun / 02 December 2015

CORGI WARLOCK Ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Corgi Warlock, Cesur Corgi'nin İskelet Bunny King'in ordusuna gireceği 1-4 oyuncu yan kaydırma fantezi aksiyon oyunudur! Narwhall'ın gücüne karşı, eskrim ayıları, ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Xander's Corgi Arcade

Publisher: Xander's Corgi Arcade

sürüm tarihi: 3 Ara, 2015

tür: eylem, macera

MAIA, Büyük Corgi Warlock, kötü tavşan kralını ve ölümsüz kölelerinin ordusunu yenmek için bir arayış yaptı. Gerçek bir hikayeye dayanarak *, Bunny Ordusunun sinirli yaratıklarını sihiriyle savaşırken MAIA'nın sömürünü takip edin.

Maia yalnız yapamazsa, Pals, sihirli pug, peygamber pig-j ve ölümcül balık büyücüsü ile yerel ortak operasyonda takılabilir. Güçleri ile birlikte, korkunç tavşan kralı bile kendi yolunda duracak ... ya da öylesine umuyorlar.

Corgi Warlock ayrıca, bulaşıkları kimin yaptığını veya bir pug gerçekten bir Corgi'den daha iyi olduğunu belirlemeniz gerektiğinde 1-4 oyuncuya ve savaş moduna sahiptir.

Oyun yerel kooperatif ve yerel çok oyunculu.

Yaratan Hakkında:

Xander'ın Corgi Arcade bir erkek dükkanı, eski bir Pixar, Dreamworks ve Sony Animator tarafından bir süre ara vermeye ve bir süredir kendi oyunları üzerinde çalışmaya karar veren bir adam dükkanıdır. Süper muhteşem Corgi, Maia, bunun için ilham vericiydi.

Minimum: OS: Windows Vista İşlemci: AMD veya Intel çift çekirdekli 2.0GHz veya daha büyük Bellek: 4 MB RAM Grafikler: Doğrudan x 10 veya daha büyük DirectX: Sürüm 10 Depolama: 133 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
22
TELİF HAKKI İHLALİ