EleMetals: Death Metal Death Match! Full İndir Oyun indir

Elemetler: Ölüm Metal Ölüm Maçı! Ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Elemetler: Ölüm Metal Ölüm Maçı! - CHUCK METAL SHARTS VE MERKEZ İÇİN KAHTLAR! Ruhun kaçmasına izin verme! Hızlı tempolu arcade eylemi - arkadaşlarınızı parçalayın!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: wallride

Yayıncı: wallride

Çıkış tarihi: 24 Nis, 2020

tür: eylem

Elemetler: Ölüm metal ölüm maçı, şeytani yerel-çok oyunculu mayhem'in kaotik bir patlamasıdır! Elemental Powers ile altı metal kafandan birini çağırın ve arkadaşlarınızı bu tekme eşek arcade benzeri deneyiminde parçalayın! 2-4 oyuncu gerektirir - buhar uzaktan kumandası için harika!

Headbang düğmesi.

Chuck Metal birbirlerine shards ve daha fazlasını oluşturmak için bu headbang düğmesini ezin!

Gelişmekte olan ruhunuzu hayatta kalmak için çekin!

Buttonass'ınız nasıl? Frantikal olarak ruhunuzu Corpse'nize iade edin - her öldüğünüzde daha zor olsa da! Ruhunuzun bölgeden ayrılmasına izin vermeyin, yoksa yuvarlaktan kovulacaksınız.

Süper Sıvı ve AMP; Çok yönlü çizgi mekanik

Yönü değiştir, eğri, vurgulayın - onları yok etmek için düşmanlara girin, geri sapmak için parçalara ayrılın ya da ölümden kaçınmak için tuzakları koy! Sen bir şeytan ffsisin!

Anahtar fetürleri: Chuck Metal Shards ve Cephane için Headbang! Gelişmekte olan ruh ve amp'unuzu çekin; CANLANDIRMAK! Süper Sıvı Dash Mechanic! Büyük 'OL Ücretli Saldırılar! Devasa Goddamn Lava Traktaları !! 6 şeytani metalhead karakterleri! Paaaain'in 3 aleminde 30 oynanabilir seviye! Reaktif metal ses efektleri! FAT BARD tarafından oluşturuldu!

Minimum: OS: Windows 8 İşlemci: Intel Core i5 8400T Bellek: 8 GB RAM Grafikler: Intel UHD Grafikler 620 Depolama: 523 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel Core i7-9750H CPU Bellek: 16 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 1660 TI Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
80
TELİF HAKKI İHLALİ