Grave Danger Full İndir Oyun indir

Mezar tehlikesi: Ultimate Edition full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Mezar tehlikesi: Ultimate Edition - Mezar tehlikesi olası bir kahraman grubu hakkında bir aksiyon dolu macera oyunudur. Dante Cowboy, Elliot Sihirbazı ve kötülük ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Benekli Shark Studio

Publisher: Benekli Shark Studio

sürüm tarihi: 19 Aralık, 2016

tür: eylem, macera

Bu, mezar tehlikesinin nihai baskısıdır. 10 yeni seviye, bir UI revizyonu, genişletilmiş bir hikaye ve birçok yeni oyun özelliği içerir.

Aranıyor: Ölü ve hayatta! Dante, kötülük ve elliotların hepsi houps olarak kullanıldı ve isimlerini açıklamalarına yardımcı olmak için size kalmış. Hem ölü hem de canlanmanızı isteyen bir dünyada, yaşama ve ya da evlenmemiş için dinlenme yoktur. Bu üç benzersiz karakter arasında geçiş yapmak, hareketlerini ve saldırılarına hakim olmak ve bunları hikayeye yönlendirmek.

Bulmacaları çözmek için tek bir oyuncu veya Co-op oynayın! Üç karakteri yerel olarak kontrol etmek için arkadaşlarınıza, bunları maksimum potansiyellerini kullanır. Bir arkadaşınızla oynayamazsanız veya tamamen tek oyuncu deneyimini istemiyorsanız, bu da iyidir; Herhangi bir zamanda kooperatif veya tek oyuncu arasında geçiş yapın.

Takım çalışması, mezar tehlikesinde önemlidir. Her karakter ağırlıklarını çekmeli ve dünyayı güvenliğe geçmelidir. Dante kovboy dikey duvarlara tırmanabilir. Kötülük Reaper, chasss arasında ve dar ve tehlikeli alanlar arasında yatay olarak yüzebilir. Elliot Sihirbaz büyülü bir yükselişe sahiptir ve ortada bir kez tekrar atlayabilir.

Anahtar fetürleri: Zihin zorlu bulmacalar! Güzel hazırlanmış dünyalar. Yerel Co-Op, bir arkadaşın herhangi bir zamanda katılın! Üç benzersiz ve ilginç karakter arasında geçiş yapın. Zaman denemesi ve mükemmel seviye koşusu ile kendinize meydan okuyun. Tam Denetleyici ve AMP; Büyük resim desteği.

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: 1.6 GHz Bellek: 1 GB RAM DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
57
TELİF HAKKI İHLALİ