Grim Tales: Graywitch Collector’s Edition Full İndir Oyun indir

Grim Tales: GrayWitch Collector's Edition full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Grim Tales: Graywitch Collector's Edition - Onu zamanında gizemli bir canavardan kurtarabilir misin?!

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: nokta ve amp; Tıklayın, Gizli Nesne

Fil Oyunları gururla Grim Tales Serisi'nin en yeni taksitini sunar!

ailenin tarihini araştırırken, akrabanız zamanla geri çekildi! Onu bulmak için geçmişe seyahat etmek size kalmış, ancak kolay olmayacak. Prowl'da gizemli bir canavar var ve kasabanın tarihi bir gizem olmaya devam ediyor. Canavarın kimliğini ortaya çıkarıp arkadaşını zamanında kurtarabilir misin? Bu canlandırıcı Hidden-Nesne Bulmaca Macerası'nda bulun!

Anahtar fetürleri: Victor olarak oynayın ve bonus bölümünde kötü bir kült durdurun! Başarı kazanın ve gizli koleksiyonlar ve morphing nesneleri bulun. Becerilerinizi test etmek için gizli odanın kilidini açın! Konsept Art, Duvar Kağıtları, Ekran Koruyucular, Film Müzik ve Daha Fazlasını Keyfini Çıkarın! Strateji rehberi ile asla kaybolma.

Minimum: OS: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 CPU: 1.6 GHz RAM: 1024 MB DirectX: 9.0 Sabit Disk: 1088 MB
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
112
TELİF HAKKI İHLALİ