Into the Breach Full İndir (v1.2.24) Oyun indir

İhlal içine full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. İhlal içine - yabancı bir tehdidi yenmek için gelecekten güçlü mechleri ​​kontrol edin. Dünyayı kurtarma girişimi, bu dönüşe dayanan yeni bir rastgele oluşturulmuş bir zorluk sunar ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Subset Games

Publisher: Subset Games

sürüm tarihi: 27 Şub, 2018

tür: strateji, dönüş tabanlı, bilim kurgu, bulmaca, rpg, simülasyon

İnsan medeniyetinin kalıntıları, dünyanın altındaki devasa yaratıklar tarafından tehdit edilmektedir. Bu uzaylı tehdidi ele geçirmek için gelecekten güçlü mechleri ​​kontrol etmelisiniz. Dünyayı kurtarma girişimi, bu dönüşe dayanan strateji oyununda FTL'nin yapımcılarından rastgele oluşturulan yeni bir zorluk sunar.

Temel özellikler:

Şehirleri savun: sivil binalar makinelerinizi güçlendirir. Onları Vek'ten savun ve ateşini izle!

Stratejinizi mükemmelleştirin: Tüm düşman saldırıları, minimalist, sıra tabanlı savaşta telgraf vardır. Rakibinizin saldırısını analiz edin ve her turda mükemmel sayaçla gelin.

Nihai Mech'ü oluşturun: Şirket ülkesi adaları arasında Vek istilası savaşırken güçlü yeni silahlar ve benzersiz pilotlar bulun.

Başka bir şans: başarısızlık bir seçenek değildir. Yenildiğinde, başka bir zaman çizelgesini kurtarmak için zaman geçtikçe yardım gönderin!

Minimum: OS: Windows Vista / 7/8/10 İşlemci: 1.7+ GHz veya daha iyi Bellek: 1 GB RAM Grafikler: OpenGL 2.1 veya daha üstünü desteklemelidir. Intel HD 3000 veya daha iyi. Depolama: 200 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
44
TELİF HAKKI İHLALİ