It’s Spring Again Full İndir Oyun indir

Yine BAHAR BOOK BEDAVA PC oyunu direk indirda ve torrentte kırılmış durumda. Yine ilkbahar - & & amp; "Yine ve amp;" - İki yaş ve üstü çocuklar için bir eğitim oyunu. Mevsim hakkında çocukları öğretmek için oyun mekaniğini kullanır ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Baba Yaga Games

Publisher: Bazens

Çıkış tarihi: 2 Şub, 2016

tür: casual

"Yine ilkbahar" - iki yaş ve üstü çocuklar için bir eğitim oyunu. Oyun mekaniğini mevsim hakkında öğretmek için kullanır.

Bu oyun, dernek ve mantıksal düşünmeyi geliştirmeyi amaçladı. İpuçları izleyerek, çocuklar mevsimlerin değişmesine yardımcı olur. Mevsimlerin sırasını öğrenirler ve her birinin ebeveynlerinden ve anlatıcılarından küçük bir yardıma sahip bir melodi oluştururlar.

"Yine ilkbahar", 2 ila 5 yaş arası çocuklar için başarılı bir kukla şovuna dayanır, burada aktörler tarafından kontrol edilen kuklaların mevsim değişiminin büyüsünü gösterdi.

Oyun, çocukların hikaye ile doğrudan etkileşime girmelerini sağlayarak gösteriyi zenginleştirir.

Oyunun anlatıcısının ses aktörü harika bir oyuncu ve bir müzisyen Ekaterina Efremova'dır. Murmanks (Rusya) hayatında yaşıyor, kukla tiyatrolarında çocuklar ve yetişkinler için, bir gitar ve diğer enstrümanlara şarkı söylüyor. Farklı türlerde çalışan müzisyenlerle işbirliği yapıyor, doğaçlamayı seviyor ve teknolojisinde denemekten asla korkmuyor.

Minimum: OS: XP İşlemci: 2.4 GHz Çift Çekirdekli CPU Bellek: 1024 MB RAM Grafik: 512MB özel hafıza DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 200 MB Mevcut Alan

Önerilen: OS: 7 İşlemci: 3.0 GHz Quad Core CPU veya daha hızlı Bellek: 1024 MB RAM Grafik: 512MB özel hafıza DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 200 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
59
TELİF HAKKI İHLALİ