Journey For Elysium Full İndir Oyun indir

Elysium full ücretsiz indirme için yolculuk PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Elysium için yolculuk, eski mitolojinin ilham alan kurgusal bir ortamda sizi bırakacak hikaye odaklı bir VR oyunudur. Wit & amp; amp; Bir diziyi aşma becerileri ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Mantis

Publisher: cronos interactive

sürüm tarihi: 31 Eki, 2019

tür: macera, gündelik, simülasyon, vr, bulmaca

Elysium için yolculuk, Yunan ve Roma mitolojisinden ilham alan bir hikaye odaklı VR oyunudur. Oyuncular, uzaklaşan adsız bir kahramanın rolünü üstlenecek. Kendini, yaşam ve ölüm arasında kapana kısılmış yeraltı dünyasında bir teknede bulur. Elysium'a ulaşmak ve itfa almak için, gizemli gezgin tüm wits ve becerilerini giderek daha ayrıntılı bir şekilde twists ve zorluklarla kullanmalıdır. Yol boyunca geçmişi hakkında daha fazla şey keşfedecek.

Temel özellikler:

Sanat tarzı: Gustave Doré'nin resimlerinden ilham alan siyah ve beyaz sanat tarzının tadını çıkarın. Yüksek kontrastlı sanat tarzı, yeraltı dünyasının istenen atmosferini yeniden yaratmada en iyi şekilde uyar. Buna ek olarak, burada ve orada altın vurgularını bulacaksınız, bu da size yol boyunca size rehberlik edecektir.

Bulmacalar: Elysium için yolculuk 90'lı yılların klasik maceraları oyunlarının heyecanını geri getirir ve yeni bir dönem için onları yeniler. Hikayeyi ilerletmek için ipuçlarını arayın ve giderek daha karmaşık bir bulmacayı, zorlukları ve testleri çözün.

Keşfedilecek çok şey: Kendinizi, tarih ve efsane arasında topraklanmış zengin bir dünyaya daldırın. Nefes kesen ortamları keşfedin ve klasik antiklığın şaşırtıcı gerçeklerini çözün. Bu VR hikaye anlatımı deneyimine duyularınızla bağlantı kurun.

Mekanik: Styx Nehri'nde seyahat edin ve oyunda en önemli seyahat yöntemi olan kürek tamircisi ile yeraltı dünyasını keşfedin. Bu doğal ulaşım yolu çok rahat ve sürükleyici hissediyor.

İki mod: Kürek olmadığınızda, etrafta dolaşmanın iki farklı yolu yaşayabilirsiniz. Sürükleyici mod, analog kontroller aracılığıyla dünyanın arasında yürümenize izin verirken, konfor modu, insanlara eğilimli insanlar için herhangi bir VR hareket hastalığından kaçınmak için dünyayı ışınlamanızı sağlar.

Minimum: OS: Windows ™ 8.1, Windows ™ 10 veya üstü İşlemci: Intel ™ Core ™ I5-4590 veya AMD FX ™ 8350, eşdeğer veya daha iyi Bellek: 8 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 1060, AMD RADEON RX 580, Eşdeğer veya Daha İyi DirectX: Sürüm 11 Depolama: 10 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows ™ 10 veya üstü İşlemci: Intel ™ Core ™ i7 veya daha iyisi Bellek: 8 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 1070, AMD VEGA 56, Eşdeğer veya Daha İyi DirectX: Sürüm 11 Depolama: 10 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
41
TELİF HAKKI İHLALİ