Otome the Exorcist Full İndir Oyun indir

OTOME EXORCIST BEDAVA indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. OTOME OTOME - Himori şehri, korkunçlu Vorasites yuvalarına çarptığında, Scourge'a karşı koyabilecek olanlar, Exorcists olarak bilinen bireylerdir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: huki damari

Publisher: Kagura Games

sürüm tarihi: 21 Ağu, 2020

tür: rpg, anime, çıplaklık

Himori şehri, vorasit fenomeni olarak bilinen korkunç bir olay tarafından vurulur. Büyük "yuvalar" görünmeye başlar, çıkarsız mağdurları yutmaya başlar.

Vorasitler geleneksel silahlara karşı bağışıklık kazanır ve yalnızca Animus adlı bir gücü kullanabilen bireyler tarafından zarar görebilir. Bu gücün kullanıcıları Exorcists olarak bilinir.

OTOME ONIMOTO, VoraCite kabusunu sona erdirmek için savaşan bir grup Exorcists olan Subjugation Kadro'nun bir üyesidir.

Özellikler:

Anahtar fetürleri: Klasik RPG Deneyimi Çağdaş doğaüstü ayar Dönüşlü Savaş Randomize zindanlar Beceri Öğrenme Sistemi

Minimum: OS: Windows® 7/8 / 8.1 / 10 İşlemci: Intel Core2 Duo veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DirectX 9 / OpenGL 4.1 yetenekli GPU DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 1 GB mevcut alan Ek notlar: 1280 × 768 veya daha iyi ekran. LAG, menüleri veya haritaları yüklemekten oluşabilir. Oyunu çalıştırmadan önce diğer programları kapatın.

Önerilen: OS: Windows® 7/8 / 8.1 / 10 İşlemci: 2+ GHz işlemci Bellek: 4 GB RAM Grafik: OpenGL ES 2.0 Donanım Sürücüsü Desteği WebGL ivmesi için gerekli. (AMD CATALYST 10.9, NVIDIA 358.50) DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 4 GB mevcut alan Ek notlar: 1280 × 768 veya daha iyi ekran. LAG, menüleri veya haritaları yüklemekten oluşabilir. Oyunu çalıştırmadan önce diğer programları kapatın.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
115
TELİF HAKKI İHLALİ