Space Gladiator Full İndir Oyun indir

Space Gladyatör full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Uzay Gladyatör - Retro Yukarıdan Aşağı Çekim oyunu, Fighters'in farklı türlerini benzersiz bir şekilde kontrol edeceksiniz, tehlikeli bir alanda uçuyor, mükemmel beceriler yapıyor, yağmuru alıyor, ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Hermitown

Publisher: Hermitown

sürüm tarihi: 16 Kas, 2018

tür: eylem

- sıkı, retro, çarşı. Atalet altındaki farklı savaşçıları (iyi ve zorlu şekilde) kontrol edeceksiniz, en yüksek puanı elde edin!

- En önemli şey, savaşçının enerji noktasına dikkat etmektir! Her bir saldırı, enerji maliyeti. Ve düşman veya uzay hurdası toplanmasından imha edilerek desteklenir. Amaçlama sistemi size benzersiz bir deneyim verecektir.

- Her savaşın belirli bir stratejiye ihtiyacı var. Görevinizle uğraşmak için mükemmel silah seçin. Zorluk arttıkça, savaşçınızı tüm kazançlar aracılığıyla güçlendirmeniz gerekir.

- başarısız oldu? Telaşa gerek yok! Her savaşın sonunda, bir sonraki oyunda kendinizi kollamak ya da yepyeni bir savaşçı kilidini açmak için bonusu puan alırsınız.

- seçmeniz için çeşitli savaşçılar, farklı şekiller ve temel özellikler, en önemlisi farklı özel beceriler! Her savaşçının özel bir becerisine aşina ol, krizi kurtarma hissinin tadını çıkaracaksın!

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows® 7/8/10 (64-bit gerekli) İşlemci: Intel® Core ™ 2 Duo 2.4 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA® GEFORCE® GTX560 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 100 MB Mevcut Alan Ses kartı: DirectSound uyumlu (DirectX 9.0c veya daha yüksek desteklemelidir) Ek Notlar:

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows® 7/8/10 (64-bit gerekli) İşlemci: Intel® Core ™ 2 Duo 2.7 GHz veya daha iyi Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA® GEFORCE® GTX960 veya daha iyi DirectX: Sürüm 11 Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ses kartı: DirectSound uyumlu (DirectX 9.0c veya daha yüksek desteklemelidir) Ek Notlar:
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
98
TELİF HAKKI İHLALİ