Star Sky Full İndir Oyun indir

Yıldız Sky - ブルームーン full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yıldız Sky - ブルームーン - Star Sky, gece yarısı yürüyüşe çıkan bir adam hakkında bir oyundur. İstediğiniz kadar aynı yolu alırsınız, her seferinde her zaman yeni karşılaşmaların kilidini açıyorsunuz. Can ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: JMJ Interactive, Mårten Jonsson

Publisher: AGM Playism

sürüm tarihi: 23 Ekim, 2015

tür: casual, macera, simülasyon

Sequel Star Sky 2 buharda mevcuttur. Almak için buraya tıklayın.

Sessiz bir gece, yukarıdaki gökler ve söylenmeyi bekleyen bir hikaye.

Star Sky, eşsiz ve yakışıklı bir deneyimdir. Oyuna adım attığınız ilk andan itibaren, her adımda dokuma yapmayı seçtiğiniz metodik olarak yavaş tempolu bir hikayenin anlatıcısı olursunuz. Baştan sona akanlar, dünyaya dokuma olan tüm sırları ve seçenekleri kaçırır: Sabırlı olmayı öğrenmelisiniz. Ses ipuçları ve göz açıp kapayıncaya kadar görseller, büyü gerçekleşmek üzere olduğunda, kaçırmadığınızdan emin olun!

Mårten Jonsson'ın zihninden ve kalbinden, Star Sky, her seferinde farklı bir saga söyleyen güzel bir şiir gibi ortaya çıkıyor. Geleneksel oyun sözleşmelerinden kaçmak, Yıldız gökyüzü bunun yerine, ambiyansı, atmosferik duyumlar ve oyuncunun her sonuçta yarattığı memnuniyetinden zevk alabilir. Her zaman anlamayabilir, ancak bu oyunun huzursuz gecede gerçekleştiğini unutmayın. Hikayenin tüm kısıtlamaları gökyüzünün kendisi kadar sınırsızdır.

İyi geceler, yıldızların altında ne aradığınızı bulabilirsin.

Minimum: OS: Windows XP ve UP İşlemci: 1GHz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: Onboard Grafik Kartı Depolama: 80 MB Mevcut alan Ses kartı: yerleşik Ek notlar: Retina ekranlarında yavaşlama yaşayabilir.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
59
TELİF HAKKI İHLALİ