The Occupation Full İndir (v1.5) Oyun indir

Meslek full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Mesleği, Kuzey Batı İngiltere'de 24 Ekim 1987 Cumartesi günü Kuzey Batı İngiltere'de belirlenen sabit zamanlı, araştırmacı bir gerilim filmidir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: beyaz kağıt oyunları

Publisher: Humble Bundle

sürüm tarihi: 5 Mar, 2019

tür: macera

Rolünüz, kısıtlı alanlar aracılığıyla gizlice girerek ve insanları bir dizi bir dizi görüşme yoluyla insanları sorgulayarak bir gazeteci olarak kanıt ortaya çıkarmaktır. Bütün bunlar, insanların eylemlerinize tepki göstereceği ve en büyük düşmanın olduğu zamanların ayrıntılı, sistem odaklı bir dünyada gerçekleşir.

Beyaz kağıt oyunlarında, birden fazla yaklaşımla çözülebilen doğrusal olmayan boşluklar ve amaçlarla yaşanan dünyaya odaklanıyoruz. Biz önemli sosyal meselelerle mücadele eden ve bu standardı kendi işimizde ayarlamayı hedefleyen güçlü bir anlatı sürücüyle oyunları seviyoruz.

Herkesin daha derin anlatı deneyimi için oynamadığını ve izinsiz girme fikrini sevme, güvenli yerlere girme ve 4 basamaklı kodu kesmek gibi olanlar için, dünyanın dünyasında yararlanmak için birçok kural kırma fırsatımız var. Meslek

Bir özellik listesi oluşturmak yerine, 9 ekibimizin son 4 yılı boyunca yarattığımız serin çalışmayı vurgulamak istedik.

Anahtar fetürleri: Beyaz Kağıt Ekibi

最低 配置: 需要 64 位 处理器 和 操作 系统 操作 系统: Windows 7 64-bit 处理器: 2.2+ GHz çift çekirdekli 内存: 4 GB RAM 形形: NVIDIA GEFORCE GTX 560 veya eşdeğeri DirectX 版本: 11 存储 空间: 需要 7 GB 可 用 空间 声卡: evet 附注 事项: Yabancı diller için, lütfen Windows klavye dilini İngiltere'ye / ABD İngilizce'ne oyunun içindeki şifreleri yazın.

推荐 配置: 需要 64 位 处理器 和 操作 系统 操作 系统: Windows 10 64-bit 处理器: 2.6+ GHz dört çekirdekli 内存: 8 GB RAM 形形: NVIDIA GEFORCE GTX 970 veya eşdeğeri DirectX 版本: 11 存储 空间: 需要 7 GB 可 用 空间 声卡: evet 附注 事项: Yabancı diller için, lütfen Windows klavye dilini İngiltere'ye / ABD İngilizce'ne oyunun içindeki şifreleri yazın.
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

tusfile

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded
88
TELİF HAKKI İHLALİ