Dominions 4: Thrones of Ascension Full İndir (v4.10) Oyun indir

egemenlikler 4: Yükseliş full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Baskınlık 4: Yükseliş Tahtları - Sen bir tanrısın! Sadık bir milletin usta ve cetvelisiniz. Emrinizde düşünülemez güçleriniz var. Bu dünyayı seninki olarak iddia ettin ... ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: illwinter oyun tasarımı

Yayıncı: illwinter game design

sürüm tarihi: 5 Aralık, 2013

tür: strateji, dönüş tabanlı, rpg

Sen bir tanrısın! Sadık bir milletin usta ve cetvelisiniz. Emrinizde düşünülemez güçleriniz var. Bu dünyayı seninki olarak iddia ettin. Ama yolunda duran diğerleri var. Bu gösterileri yenmelisin ve yok etmelisin. Ancak o zaman tanrılara yükselebilir ve yeni Pantokrator olun.

egemenliklerde, bir millet ve tanrısallığa asıllara yönelik güçlü bir varlığın kontrolünü ele geçirirsiniz. Pretender tanrılarının türü, sihirli olarak güçlü kemer büyümesinden büyük titalara veya büyük anıtlara kadar değişebilir. Pretender Tanrılar, ne tür bir tanrıya seçtiğinize ve hangi milletin oynadığını gösteren farklı güçlü yönlere sahiptir.

Oyuna başladığınızda, ne tür bir tanrıya olduğunuza ve egemenliğinizin topraklarınızı ve takipçilerinizi nasıl etkilediğine karar verirsiniz. İlahi olabilir ve takipçilerinizin inancınızın bir ifadesidir. Eğer egemenliğiniz ölürse, öyleyse. Dominion'unuz da kutsal savaşçılarınıza ilham verir ve hakimiyetinizden türetilmiş güçler verir.

Kazanmak ve gerçek bir tanrı olmak için düşmanlarınızı üç farklı şekilde yenmek zorundasınız: topraklarını fethetmek, egemenliklerini söndürmek veya yükseliş tahtını talep etmek için.

Dominons 4'te, oyunculardan birinin yüce Tanrı'nın rolünü üstlendiği takım oyunlarını da oynayabilirsiniz ve takımın diğer üyeleri görevlisi ve sadık konulardır. Daha az tanrılar uluslarını yönetiyor, ancak hepiniz yüce tanrının egemenliğini paylaşıyorsunuz.

Hakimlikler, tarihi milletlerden, kültürlerden ve mitlerden ilham alan bir fantezi dünyasında yer almaktadır. Bu oyunda geleneksel fantezi elfleri ile karşılaşmayacaksınız. Bunun yerine eski İskandinav efsanesinden vanir milletine yol açabilirsiniz. Aztek, Romalılar, İsrailliler, Yunanlılar, Shona ve Kievli Rus, oyunun ilham verici kaynaklarından sadece birkaçıdır.

İlk egemenlik oyunu 2002 yılında piyasaya sürüldü ve strateji oyuncuları tarafından iyi karşılandı. O zamandan beri egemenlikler çok rafine edilmiş ve egemenlik serisi hala aktif olarak oynanıyor 4x dönüş tabanlı strateji oyunlarından biri.

Minimum: OS: Windows XP / Vista / 7 İşlemci: 1 GHz Bellek: 1024 MB RAM Depolama: 500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
35
TELİF HAKKI İHLALİ