Blood and Bacon Full İndir (v33.2) Oyun indir

kan ve pastırma full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kan ve pastırma - bu çok oyunculu (en fazla 6p) FPS'nin yeni bir horde moduna, gündüz ve gece seviyelerine sahip, oyuncular 8 düşman türünü ve Gargantuan canavarları gibi sayısız patronu alacaklar.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Big Corporation

Publisher: grunge oyunları ltd

sürüm tarihi: 1 Şub, 2016

tür: korku, eylem, atıcı, rahat, macera

İhtiyacınız olan tek şey kan ve pastırma

Kan ve domuz pastırması, 100'den fazla delilik ve seğirme kılcıyla yolunuzu kasap etmeye çalıştığınız gibi, çok oyunculu (en fazla 6p) FPS'dir. Gündüz ve gece düzeyleri, oyuncular, "Prenses Blubbergut'u ve her 10 günde birinin her 10 günde birinin her 10 günde bir" Prenses Blubbergut 've MiniBosses'i, DOĞRU AÇIKLIKLARIN AÇIKLAMASI ANLAŞMAK, FOYUN VE KAYNAKLANMIŞTIR. Oyun, öldürdüğünüz çok yaratıklardan bir et değirmeni aracılığıyla yaratıcı bir şekilde dağıtın. Cephane kutuları, adrenalin, el bombası, roketler ve diğer egzotik güçlendiriciler. 15+ saatten fazla oyun ve bir kerede şaşırtıcı (veya Shormbling) 500+ ölümsüz yaratıklarla savaşma yeteneği, "kan ve pastırma", eski MacDonald'ın kesilmiş femurlarını sallayabileceğinizden daha fazla Barnyard heyecanına sahip görünüyor !!

Minimum: OS: Windows Vista, Windows 7, Windows 8 ve Up İşlemci: 1.2 GHz Pentium 4 Minimum Bellek: 600 MB RAM Grafikler: Shader Model 3.0, Direct3D, Donanım Hızlandırma DirectX: Sürüm 10 Depolama: 300 MB Mevcut alan Ses kartı: ses kartı gerekli veya sanal ses kartı Ek notlar: Çoklu çözünürlükleri ve AA ayarlarını destekler
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
75
TELİF HAKKI İHLALİ